Sinulab ja Personalikonsultant: Tõhus ja kaasaegne inimeste juhtimine väike- ja keskmises ettevõttes

Sisu

Seminar annab ülevaate kaasaegsetest personalitöö korraldamise lahendustest ja võimalustest. Kaasaegsed ja tõhusad personalitöö korraldamise vahendid aitavad muuta valdkonna juhtimise selgemaks, suureneb töötajate rahulolu ja administreerimiskulude kokkuhoid võib olla alates 20%-st.
Seminarile on oodatud väike-ka keskmise suurusega ettevõtete omanikud, tegevjuhid ja juhid.
Käsitletavad teemad:
– värbamine (tõhus värbamine ja DISC testi kasutamine värbamises)
– töötajate arendamine
– tulemuste juhtimine
– personalihaldus ja digilahendused

 

Seminari viivad läbi
Maarit Vabrit-Raadla, SinuLab.com arendusjuht
Maarit on õppinud Tallinna Ülikoolis sotsiaalteaduseid ning hiljem lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli (cum laude) ärikorralduse instituudis personaliarenduse eriala. Maarit on tegelenud nii juhtide kui organisatsioonide arendamisega, üles ehitanud ja juhtinud meeskondi, samuti väikeettevõtet ning töötanud konsultandi ja personalipartnerina (sh 6 aastat ABB-s). Tarkvaraettevõte SinuLab.com, mille asutaja ja juht Maarit on, tegeleb ettevõtetele lahenduste loomisega tulemuste juhtimiseks ja inimeste arendamiseks. Täna nõustab Maarit erinevaid ettevõtteid organisatsiooni arengu, strateegilise personalijuhtimise ja personalivaldkonna digitaliseerimise teemadel.

Helin Jõe-Vaher, personalijuht, Personalikonsultant OÜ
Oma teadmised ja kogemused olen omandanud personalijuhina Eesti suurettevôtetes ning TalTechi personalijuhtimise magistriôppes. Täna eraettevôtjana pakub personalitöö korraldamise teenust väike-ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Esinejad
Maarit Vabrit-Raadla, SinuLab.com arendusjuht
Helin Jõe-Vaher, personalijuht, Personalikonsultant OÜ
Korraldaja
Sinulab OÜ ja Personalikonsultant OÜ
Toimumiskoht
Viru Konverentsikeskus
Saal
Forte
Algus / Lõpp
16:30 - 17:30