Korraldajale

Tallinna Ettevõtluspäeva korraldamisel on Tallinna ettevõtluskeskus alati kaasanud koostööpartnereid, nii ka sel aastal. Kui arvad, et saaksid omalt poolt programmi veelgi sisukamaks ja huvitavamaks muuta, võta julgelt ühendust!

Tallinna Ettevõtluspäev 26. septembril Viru konverentsikeskuses

Ettevõtluspäeva programm on mitmekesine ning sobiva ürituse peaks enda jaoks leidma nii tegutsev kui alustav ettevõtja, tudeng või lihtsalt ettevõtlushuviline.

Peateema: Aasta 2023 on kuulutatud üle-euroopaliseks oskuste aastaks ning nii keskendub ka Tallinna Ettevõtluspäeva 20. juubeliaasta teemale „Tuleviku ettevõtluses maksavad oskused“. Püüame päeva jooksul üheskoos lahti mõtestada, kuidas on aastate jooksul muutunud teadmised ja oskused ning millised on sektorite, aga ka juhtide vajadused täna ja tulevikus? Milliseid oskusi ja teadmisi peab omama ettevõtja ning milliseid oskusi ootab tööandja tööturult?

Tingimused:

Ettevõtluskeskus tasub konverentsikeskuse rendi, tehnika ja ettevõtluspäeva üldise teavituskampaania eest, ürituse korraldajate kanda jäävad kulud, mis puudutavad juba konkreetselt oma seminari sisu (esinejad jms). Partner võib programmis olevat üritust korraldada ka oma ruumides, kuid sellisel juhul soovitame seda teha mõnel teisel päeval. Samuti pakume  võimalust liita programmiga webinarid. Nii oma ruumides korraldatud ürituste kui ka webinaride tehnilise korraldamise ja läbiviimise eest hoolitseb partner, programmis kajastatakse ürituse sisututvustust ja toimumise infot (nt aadress või osalemislink). 

Kuidas programmiga liituda:

Ürituse ettevõtluspäeva programmi lülitamiseks sai täita veebivormi 17. augustini. Täpsustusi ja muudatusi (esinejad, sisu, pealkirja täpsustus jms) saab teha kuni 28. augustini. Viru konverentsikeskuse ruumidesse saab üritusi lisada kuni saalide ajakava täitumiseni.  Lisaküsimuste korral pöördu palun agne.unn@tallinnlv.ee.