Korraldajale

Tallinna Ettevõtluspäeva korraldamisel on ettevõtlusamet alati kaasanud koostööpartnereid, nii ka sel aaastal. Kui arvad, et saaksid omalt poolt programmi veelgi sisukamaks muuta, võta julgelt ühendust!

Tallinna Ettevõtluspäev 8. oktoobril Viru konverentsikeskuses

Ettevõtluspäeva programm on väga mitmekesine ning sobiva ürituse peaks enda jaoks leidma nii tegutsev kui potentsiaalne ettevõtja, tudeng või lihtsalt ettevõtlushuviline.

Peateema: 2019. aasta ettevõtluspäeva peateema on „Julge mõelda, julged teha”. Teame hästi ütlust, et julge pealehakkamine on pool võitu, aga just julgus on see, millest tihti puudu jääb. Palju häid ideid jääb teostamata, sest kardame astuda sammu tundmatusse ja ebaõnnestuda, leppides pigem harjumuspärase ja turvalisega. Selleaastane ettevõtluspäev püüab julgustada ja inspireerida oma lennukaid ideid ellu viima ning pakub hulgaliselt vajalikke teadmisi, kogemusi ja positiivseid näiteid, kuidas ettevõtluses edukas olla. Keskendume efektiivsetele müügi ja turundusvõtetele, seadusest tulenevatele kohustustele, vaatleme kaasaegset juhtimisstiili ja eesmärgpäraselt töötavaid meeskondi, uurime finantsküsimusi ja edukaid ekspordi võimalusi jpm.  

Iga partner lähtub oma valdkonnast ning proovib ürituse sisu ettevõtluspäeva üldteemaga siduda. 

Tingimused:

Ettevõtlusamet tasub konverentsikeskuse rendi, tehnika ja ettevõtluspäeva üldise teavituskampaania eest, ürituse korraldajate kanda jäävad kulud, mis puudutavad juba konkreetselt seminaride sisu (esinejad jms). Partner võib programmis olevat üritust korraldada ka oma ruumides, kuid sellisel juhul soovitame seda teha mõnel teisel päeval. 

Kuidas programmiga liituda:

Ürituse ettevõtluspäeva programmi lülitamiseks palume saata hiljemalt 30. augustiks e-posti aadressile katlin.viksne@tallinnlv.ee täidetud registreerimisleht, et oskaksime Teiega arvestada. Täpsustusi ja muudatusi (esinejad, sisu, pealkirja täpsustus jms) saate teha kuni 6. septembrini. Viru konverentsikeskuse ruumidesse saab üritusi lisada kuni saalide ajakava täitumiseni.