Võitjad läbi aegade

Tallinna ettevõtlusauhindade nominendid ja võitjad kategooriate lõikes (2004-2018)

ARENDUSPROJEKT

2018

Eesti Ajaloomuuseumi elamuslik ajalookeskus Maarjamäel – arendaja Eesti Ajaloomuuseum

Võitja

 

Eesti Kunstiakadeemia uus maja - arendaja Eesti Kunstiakadeemia

 

 

Priisle Äripark - arendaja Hammerhead OÜ

 

 

 

 

2017

Rotermanni kvartali laiendus – arendaja OSAÜHING DOLLIMAR INVEST

 

 

Haven Kakumäe - arendaja Haven Kakumäe OÜ

 

 

Telia peakontor WoHo kvartalis - arendaja EKEREPOL OÜ

 

 

Balti jaama turg – arendaja Astri Kinnisvara OÜ

Võitja

 

 

 

2016

Novira Plaza – arendaja Novira Capital OÜ

 

 

Norra Maja - arendaja AS Kawe

 

 

Hilton Tallinn Park Hotell - arendaja OLYMPIC ENTERTAINMENT GROUP AS

Võitja

 

Mustamäe Keskus – arendaja OÜ Mustamäe Keskus

 

 

 

 

2015

Bernhard Schmidt`i büroohoone – arendaja AS Technopolis Ülemiste

Võitja

 

Kadrioru Ärikeskus - arendaja Pirita Tee Development OÜ

 
 

ON-hoone - arendaja PLKV Invest OÜ

 
 

Kultuurikatel – arendaja Sihtasutus Tallinna Kultuurikatel

 
     

2014

Hotell Palace rekonstrueeerimine - arendajad EfTEN Kinnisvarafond AS, AS Esraven ja OÜ ALDERA HOTELL (operaator)

 

 

Uus kruiisikai Tallinna Vanasadamas - arendaja aktsiaselts TALLINNA SADAM

Võitja

 

Sõpruse 157 ärihoone - arendaja Hepsor OÜ

 

 

Ülemiste kaubanduskeskuse laiendus – arendaja Ülemiste Center OÜ

 

 

Restoran Noa rajamine – arendajad OKO restoranid OÜ (operaator) ja OSAÜHING BALTEK ARENDUS

 

 

 

 

2013

Ragnar Nurkse nimeline kolmiktorn - arendaja AS Technopolis Ülemiste

Võitja

 

Navigator ärimaja - arendaja Capital Mill OÜ

 

 

Ülemiste ristmiku rekonstrueerimine - arendaja Tallinna Kommunaalamet

 

 

 

 

2012

Tallinna Teletorni rekonstrueerimine (SA Tallinna Teletorn)

 

 

Äri- ja büroohoone Tehnopol 1KV ja Mehhatroonikumi rajamine (SA Tallinna Teaduspark TEHNOPOL)

 

 

Eesti Meremuuseumi Lennusadama vesilennukite angaaride ja sadamaala rekonstrueerimine (Eesti Meremuuseum)

Võitja

 

Tammsaare Ärikeskus (Kaamos Kinnisvara AS)

 

 

 

 

2011

Sadamaturu avamine Jahisadamas (OÜ Sadama Turg)

 

 

Suurgildi hoone rekonstrueerimine ja uue püsinäituse avamine (Eesti Ajaloomuuseum)

Võitja

 

Valge Maja (BPT Varahaldus OÜ)

 

 

 

 

2010

Baltika Kvartali arenduse I etapp - tootmishoonete rekonstrueerimine – arendaja OÜ Baltika TP 

 

 

Meriton hotellikompleksi renoveerimine – Old Town Garden, bistroo Mary, Meriton World – arendaja Meriton Hotels Group OÜ

 

 

AIA Maja – arendaja Pitek Arendus OÜ

Võitja

 

 

 

2009

Kultuuri- ja vabaaja keskus SOLARIS (Solaris Keskus AS)

 

 

Tähesaju City (Citypro OÜ)

 

 

Ülemiste City (Ülemiste City AS)

Võitja

 

 

 

2008

Rotermanni kvartal (I arendusetapp) (Rotermann Eesti OÜ)

Võitja

 

Lasnamäe Tööstuspark (Lasnamäe Tööstuspark AS)

 

 

Delta Plaza (E.L.L. Kinnisvara AS)

 

 

 

 

2007

Hotell Telegraaf (AS Legendijuhtimine)

 

 

Tartu maantee rekonstrueerimine (Tallinna linn)

 

 

Tornimäe Kaksiktorn (EKE Invest)

Võitja

 

Fahle maja (Koger & Partnerid)

 

 

 

 

2006

Kalev SPA (Kalevi Veekeskus OÜ)

 

 

AS Lasnamäe Tööstuspark

 

 

MTÜ Kotka Staadion jalgpalli sisehall

Võitja

 

 

 

2005

GoHotel Group

Võitja

 

 

 

2004

Viru Keskus

Võitja

 

Ülemiste Keskus

 

 

City Plaza

 

 

Hotell Tallink

 

INKUBAATORIETTEVÕTE

2009

OÜ Bloom

Võitja

 

OÜ Aprint

 

 

OÜ Smartdust Solutions

 

 

 

 

2008

NU tekstiabi OÜ

Võitja

 

Smart Travel OÜ

 

 

Harriet Designs OÜ

 

 

 

 

2007

H&E Welding Services  OÜ

Võitja

 

Wild Events OÜ

 

 

CODEHOOP OÜ

 

 

Green IT OÜ

 

 

 

 

2006

2IN OÜ 

Võitja

 

RMP Eesti OÜ

 

 

Right Head OÜ

 

 

 

 

2005

Berolina Baltic OÜ

 

 

RMP Eesti OÜ

 

 

E-Teater OÜ

 

 

MEC Insenerilahendused OÜ

Võitja

 

Audioguide OÜ

 

 

 

 

2004

Baltinfo

Võitja

 

Estweb

 

 

Hinnaweb/Enterprime

 

KOOSTÖÖPROJEKT

2018

Liitreaalsuse rakendus lennuki disaini visualiseerimiseks – projekti partnerid Operose Labs OÜ ja Magnetic MRO AS

 

 

Eesti puitmajaklaster – projekti eestvedaja Eesti Puitmajaliit MTÜ

Võitja

 

Geenidoonoriks apteegis – projekti partnerid sihtasutus Eesti Geenivaramu, OÜ Apotheka Magistratus, SYNLAB Eesti OÜ

 

 

 

 

2017

Lasnamäe tramm – projekti eestvedaja Tallinna Linnatranspordi AS

 

 

Robottarne pilootprojekt – projekti eestvedajad Aktsiaselts Eesti Post (Omniva), Starship Technologies OÜ, Daimler AG/Mercedes-Benz

Võitja

 

Smart-ID – projekti eestvedajad SK ID Solutions AS ja Cybernetica AS

 

 

Targa rõiva prototüüp – projekti eestvedajad Eesti IKT-klaster, Targa Elektroonika klaster ESTRONICS ja AS Protex Balti

 

 

 

 

2016

Connected Health klaster – projekti eestvedaja Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL

Võitja

 

E-kviitungi projekt – projekti eestvedaja Aktsiaselts Eesti Post (Omniva)

 

 

Creative Fuel klaster – projekti eestvedaja Creative Fuel OÜ

 

 

 

 

2015

Ühisrahastusplatvorm Fundwise – projekti eestvedaja Fundwise OÜ

 

 

Finantsteenuste klaster FinanceEstonia – projekti eestvedaja mittetulundusühing „FinanceEstonia“

 

 

Telliskivi Loomelinnak – projekti eestvedaja OÜ Telliskivi Maja

Võitja

 

 

 

2014

Neokliinikum – projekti eestvedaja Aktsiaselts Mammograaf

 

 

MEKTORY – projekti eestvedaja TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus

 

 

Eesti meditsiiniteenuste ekspordiklaster Medicine Estonia – projekti eestvedaja Teenusmajanduse Koda

Võitja

     

2013

Rakuravi klaster – projekti eestvedaja Mittetulundusühing Rakuravi

 

 

Eesti Spordimeditsiini klaster SportEST – projekti eestvedaja Spordimeditsiini Sihtasutus

 

 

Vähivastase ravimi Virexxa arendus – projekti eestvedaja AS Vähiuuringute Tehnoloogia Arenduskeskus

Võitja

 

 

 

2012

IKT Ekspordiklaster – MTÜ IKT Demokeskus

Võitja

 

Kruiisilaeva Gemini pööring Tallinnas – DenEesti OÜ, Tallinna Sadam, Tallinna Lennujaam, CF&S Estonia AS

 

 

Festival Tallinn Music Week ja Garage48 Tallinn Music 2012– OÜ Musiccase

 

     

2011

Projekt „Märka lipu märki“ – MTÜ Eesti Toiduainetööstuse Liit

Võitja

 

Kruiisilaeva Gemini pööring Tallinnas – DenEesti OÜ, Tallinna Sadam, Tallinna Lennujaam, CF&S Estonia AS

 

 

E-kviitung – MTÜ Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit

 

 

Jäätmete taaskasutuse klaster – MTÜ Eesti Jäätmekäitlejate Liit

 

 

 

 

2010

Eesti IKT Klaster – MTÜ Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit

Võitja

 

Projektid Disainiöö ja Cities for All - MTÜ Eesti Disainerite Liit

 

 

Tarkvara Tehnoloogia Arenduskeskus – AS Tarkvara Tehnoloogia Arenduskeskus

 

SPIN-OFF ETTEVÕTE

2007

OÜ Otter AG

 

 

AS Vähiuuringute Tehnoloogia Arenduskeskus

Võitja

 

 

 

2006

Smartimplant OÜ

 

 

Prosyntest AS

 

 

Otter AG OÜ

Võitja

 

Rantelon OÜ

 

SÄRAV STARTIJA

2018

Catapult Labs OÜ (tarkvaraarendus, IT-alane konsulteerimine, küberturvalisus)

Võitja

 

Dolm IT OÜ (programmeerimine)

 

 

UpSteam Eesti OÜ (uue põlvkonna autopesu teenus)

 

 

 

 

2017

3park OÜ (kõrg- ja madalseiklusradade ehitamine)

Võitja

 

Primend OÜ (infotehnoloogia)

 

 

Wooden Lifestyle OÜ (puidust tarbe- ja dekoratiivesemete tootmine)

 

 

 

 

2016

Pluss ID OÜ (elektroonikaseadmete tootmine ja turustamine)

 

 

OÜ Velström Vallner Tohver (mobiilse juhtkonna teenus)

Võitja

 

Tallinna Nahatöökoda OÜ (nahast aksessuaaride ja kottide tootmine)

 

 

GoWorkaBit Estonia OÜ (tööjõu rendi platvorm)

 

 

 

 

2015

Lingvist Technologies OÜ (keeleõppetarkvara) 

Võitja

 

OÜ FHK Kliinik (hambaraviteenused)

 

 

Marmi Futerno OÜ (looduslikust kivist tooted)

 

 

 

 

2014

SR Trust OÜ (kosmeetika tootmine)

 

 

HeatConsult OÜ (insenertehniline projekteerimine)

Võitja

 

SWÄRK OÜ (meestesärkide tootmine)

 

 

 

 

2013

Turundus OÜ (internetiturundus)

 

 

Like A Local OÜ (reklaami müük ja reisijuhtide kirjastamine)

 

 

Pipedrive OÜ (müügihaldustarkvara arendus)

Võitja

 

 

 

2012

Like A Local OÜ

 

 

Foodstudio Tallinn OÜ

 

 

Stagecraft OÜ

Võitja

 

 

 

2011

Network Tomorrow OÜ

 

 

Tolm OÜ

Võitja

 

SmartWay Systems OÜ

 

 

 

 

2010

OÜ Rehvitakso

 

 

OÜ Guna Advertising

 

 

APRINT OÜ

 

 

EOL&CO OÜ

Võitja

 

 

 

2009

OÜ Bloom

 

 

OÜ ELKA Networks

 

 

OÜ Smardust Solutions

Võitja

 

 

 

2008

Väikelaste Päevahoid OÜ

 

 

GSMvalve OÜ

Võitja

 

T-Model OÜ

 

 

RAAM Arhitektid OÜ

 

 

 

 

2007

E-Geo OÜ

 

 

Geoplan Eesti OÜ

Võitja

 

Meedium OÜ

 

 

FEM Ehitus OÜ

 

 

Eliit Teenindus OÜ

 

 

Parketimeistrid OÜ

 

 

 

 

2006

CD Kaart OÜ

 

 

LTKV Projekt OÜ

Võitja

 

Sisearhitektuuribüroo LINK OÜ

 

 

 

 

2005

Cleanmell OÜ

 

 

Promodern OÜ

Võitja

 

VV Travel Agency OÜ

 

 

Ruum ja Maastik OÜ

 

 

Sungate Security OÜ

 

 

 

 

2004

Ruut Ehitus OÜ 

 

 

Rain Stuudio OÜ

Võitja

 

Live Agency OÜ

 

TALLINNA NOOR ETTEVÕTJA

2008

GSMvalve OÜ

Võitja

 

Frukt Kuubis OÜ

 

 

Interact Projektid&Koolitus OÜ

 

 

 

 

2007

OÜ Realister (auhinnaraha 30 000 kr)

Võitja

 

OÜ Sildrem Grupp (auhinnaraha 10 000 kr)

 

 

OÜ Wild Events (auhinnaraha 10 000 kr)

 

 

OÜ Etiketi Keskus (auhinnaraha 10 000 kr)

 

TÖÖKOHTADE LOOJA

2018

aktsiaselts Proekspert (programmeerimine, tarkvaraarendus)

 

 

TransferWise Ltd Eesti filiaal (finantsteenused)

Võitja

 

Taxify OÜ (tarkvaraarendus)

 

 

 

 

2017

Aktsiaselts Eolane Tallinn (elektroonika tootmine)

 

 

Osaühing Fortuna Travel (majutus ja toitlustus)

 

 

Pipedrive OÜ (tarkvaraarendus)

Võitja

 

OÜ EUROBIO LAB (naturaalsete kosmeetikatoodete tootmine)

 

 

 

 

2016

OÜ EUROBIO LAB (kosmeetikatoodete tootmine)

Võitja

 

Pipedrive OÜ (tarkvaraarendus)

 

 

Lido Mustamäe OÜ (toitlustus)

 

 

 

 

2015

Widex Eesti OÜ (kuulmisseadmete tootmine)

Võitja

 

Transferwise Ltd Eesti filiaal (finantsteenused)

 

 

ODIL Eesti OÜ (toitlustusteenused)

 

 

 

 

2014

isePankur AS (sotsiaalpangandus)

 

 

KÜHNE+NAGEL AS (logistikateenused)

Võitja

 

Ericsson Eesti Aktsiaselts (elektroonikakomponentide tootmine)

 

 

Widex Eesti OÜ (kuulmisseadmete tootmine)

 

 

 

 

2013

Aktsiaselts Spratfil (kalatöötlemine)

 

 

Kühne + Nagel AS (logistikateenused)

Võitja

     

2012

Estanc AS

Võitja

 

OÜ TLG Hotell

 

 

Swissotel Estonia OÜ

 

     

2011

Elisa Eesti AS

Võitja

 

ISS Eesti AS

 

 

Runway International OÜ

 

 

 

 

2010

Elisa Eesti AS

 

 

ISS Eesti AS

 

 

Spratfil AS

Võitja

 

 

 

2009

(auhind Sotsiaalsete töökohtade looja)

 

 

AS TEA Kirjastus 

 

 

Adelan Prügiveod OÜ

 

 

Comarket AS (ABC Market AS)

Võitja

 

 

 

2008

2008. aastal nimetatud auhinda välja ei antud.

 

 

 

 

2007

2007. aastal nimetatud auhinda välja ei antud.

 

     

2006

Tallink Grupp AS

Võitja

 

Hansapank AS

 

 

A-Selver AS

 

 

 

 

2005

ESS Puhastustööde AS

 

 

Elcoteq Tallinn AS

Võitja

 

SOL Eesti OÜ

 

 

Rimi Eesti Food AS

 

 

 

 

2004

Tallink Grupp AS

Võitja

 

Elcoteq Tallinn AS

 

 

Falck Eesti AS

 

TURISMITEGU

2018

UEFA superkarikafinaal Tallinnas – projekti eestvedaja Eesti Jalgpalli Liit

Võitja

 

Kadriorg 300 ürituste sari ja näitus "Michel Sittow. Eesti maalikunstnik Euroopa õukondades"– projekti eestvedaja Sihtasutus Eesti Kunstimuuseum

 

 

Ekskursioonid erivajadustega inimestele – projekti eestvedaja Saley Tour OÜ

 

 

Elamuslik ajalookeskus Maarjamäe lossipargis – projekti eestvedaja Eesti Ajaloomuuseum

 

 

 

 

2017

Filmimuuseumi uus hoone ja ekspositsioon – projekti eestvedaja Eesti Ajaloomuuseumi Filmimuuseum

 

 

Pagari tänaval asuvate KGB vangikongide avamine külastajatele – projekti eestvedaja KISTLER-RITSO EESTI SA

Võitja

 

Tallinn Open - Kristjan Palusalu noorte maadlusvõistlus – projekti eestvedaja MTÜ Tallinn Open

 

 

Centennial Hotell Tallinn – projekti eestvedaja Centennial Hospitality OÜ

 

 

 

 

2016

Baltimaade esimese Hilton hotelli avamine – projekti eestvedaja OLYMPIC ENTERTAINMENT GROUP AS

Võitja

 

Tallinna Käsitöömess – projekti eestvedaja Tallinna Käsitöömess MTÜ  

 

 

Veteranide Orienteerumise MM Tallinnas – projekti eestvedaja Mittetulundusühing SPORDIKLUBI 100

 

 

 

 

2015

Projekt „Kunst valitseb“ Raekojas – projekti eestvedaja Art-Life Projekt OÜ

 

 

SEB Tallinna Maraton – projekti eestvedaja Sprodiürituste Korraldamise Klubi MTÜ

Võitja

 

Projekt „Aadama passioon“ – projekti eestvedaja Sihtasutus Eesti Kontsert

 

 

 

 

2014

Eesti lugude hotell Solo Sokos Hotel Estoria – projekti eestvedaja AS Sokotel

 

 

Uus kruiisikai Tallinna Vanasadamas – projekti eestvedaja aktsiaselts TALLINNA SADAM

 

 

Balloon Tallinn – projekti eestvedaja OÜ Lennulaev

Võitja

 

AS Tallinn Airport GH teenindus maailma parim - projekti eestvedaja AS Tallinn Airport GH

 

 

 

 

2013

Tallinn Music Week 2013 – projekti eestvedaja Musiccase OÜ

 

 

Robbie Williams: Live in Tallinn – projekti eestvedaja Factory OÜ  

Võitja

 

Tallinna Teletorni Servakõnd – projekti eestvedaja Sihtasutus Tallinna Teletorn

 

 

 

 

2012

Mereajaloo ekskursioon ajaloolise kuunariga „Kajsamoor“ – Warren Equipment OÜ

 

 

Eesti Meremuuseum Lennusadamas – Eesti Meremuuseum

 

 

Tallinna Teletorni arendamine turismiatraktsiooniks – SA Tallinna Teletorn

Võitja

 

 

 

2011

XI Noorte Laulu- ja Tantsupidu „Maa ja ilm“ – Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA

 

 

Eesti esimene hotellimuuseum Hotell Viru ja KGB – AS Sokotel 

Võitja

 

Suurgildi hoone rekonstrueerimine ja uue püsinäituse avamine – Eesti Ajaloomuuseum

 

 

 

 

2010

Ekspositsioon „Ajarännak. Tallinn 1219-2219“ bastionikäikudes – Tallinna Linnamuuseum

 

 

Meistrite Hoovi renoveerimine ja eksponeerimine – MTÜ Meistrite Hoov

 

 

Vanasadama jahisadam - AS Tallinna Sadam

Võitja

 

KEHRWIEDER kohvik – OÜ Hiiekivi

 

 

Tallinna omad säravad suveniirid – KL Trade OÜ

 

 

 

 

2009

Madonna kontsert Tallinnas – BDG Music OÜ

 

 

Tallinna kui toiduturismi sihtkoha tuntuse suurendamine läbi rahvusvahelise kokkade võistluse Bocuse d`Or – MTÜ Bocuse d`Or Eesti

 

 

Rotermanni kvartali sündmused (Eesti toidu turg, käsitöö- ja disainiturg, kontserdid, näitused, tänavakunsti üritused jme ) – Rotermann Eesti OÜ

Võitja

 

 

 

2008

Nukulaat 2008 Raekoja platsil (Rewilwerk OÜ)

 

 

Käsitöölaadad - Jüripäevalaat, Rahvakunstilaat, Keskajapäevad, Mardilaat (MTÜ Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit)

Võitja

 

Jalgrattamatkad ja kepikõnnituurid Tallinnas (City Bike OÜ)

 

 

Kolmapäevased kunsti- ja käsitöölaadad Raekoja platsil (Whorton Capital OÜ)

 

 

 

 

2007

Kadrioru pargi avamine: pargi muuseumi, kohviku, infopunkti ja lastepargi avamine; vabaõhukontsertide korraldamine (Kadrioru Park/)

 

 

Jazzkaare muusikafestivalid (MTÜ Jazzkaar Sõprade Ühing)

 

 

Birgitta Festival – (Tallinna Filharmoonia)

Võitja

 

Disainiaasta – (Eesti Kunstiakadeemia Disaini Innovatsioonikeskus)

 

 

Keskaja turg & Mardilaat & Eesti Käsitöö kauplused – (Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit

 

ÖKOUUENDUS

 Aastatel 2010 – 2015 anti ökouuenduse auhind välja eriauhinnana vastutustundliku ettevõtja kategooria raames.

2018

Furcella OÜ (BERRICHI SKINCARE) – kosmeetika tootmine 

 

 

Lainergy OÜ – mobiilne merelainepõhine elektrijaam

 

 

Mulieres OÜ – puhastusvahendite tootmine

Võitja

 

 

 

2017

Heyday Organic OÜ – külmpressi tehnoloogia kasutuselevõtt mahemahlade tootmisel

Võitja

 

Osaühing Artisana – Round 2 ringluspõhimõtte rakendamine disainis

 

 

 

 

2016

solO termostaat – toote arendaja Smart Load Solutions OÜ

 

 

E-kviitungi projekt – projekti eestvedaja Aktsiaselts Eesti Post (Omniva)

Võitja

 

KODA – toote arendaja Kodasema OÜ

 

VASTUTUSTUNDLIK ETTEVÕTJA

2018

AS Avaron Asset Management (investeerimine)

 

 

OÜ Eesti Pandipakend (pandipakendite kogumine)

Võitja

 

ENSTO ENSEK AS (elektriseadmete ja -tarvikute tootmine)

 

 

 

 

2017

Leib Restoran OÜ (toitlustusteenused)

 

 

AS BaltCap (era- ja riskikapitali investeeringud)

 

 

Telia Eesti AS (telekommunikatsiooniteenused)

Võitja

 

SEB Pank AS (finantsteenused)

 

 

 

 

2016

Rimi Eesti Food AS (kaubandus)

 

 

Aktsiaselts Tallinna Lennujaam (lennuliiklusteenused)

Võitja

 

AS Avaron Asset Management (varahaldus)

 

 

DPD Eesti AS (pakiveoteenus)

 

 

 

 

2015

Chocolala OÜ (käsitöömaiustuste tootmine)

 

 

Osaühing MANPOWER (personaliteenused)

 

 

mittetulundusühing Uuskasutus (sotsiaalne ettevõtlus)

 

 

 

 

 

Ökouuenduse eriauhind:

Merepõhja ankurdatav seiresüsteem merekeskkonna seisukorra hindamiseks - arendaja Flydog Solutions OÜ

 

 

 

 

2014

AS SEB Pank (finantsteenused)

 

 

AS ISS Eesti (kinnisvara haldamise ja korrashoiu teenused)

Võitja

 

OÜ Loodusvägi (mahetoodete arendus ja tootmine)

 

 

Danske Bank A/S Eesti filiaal (finantsteenused)

 

 

 

 

 

Ökouuenduse eriauhind:

Keskkonnasäästlik innovatsioon tootearenduses (naturaal-kosmeetikasarja koostis ja tootmismeetod) - tootja Aktsiaselts CHEMI-PHARM

 

     

2013

AS SEB Pank (finantsteenused)

 

 

OÜ Loodusvägi (mahetoodete arendus ja tootmine)

Võitja

 

AKTSIASELTS TALLINNA VESI (vee- ja kanalisatsiooniteenuse osutamine)

 

 

 

 

 

Ökouuenduse eriauhind:

Meiren Snow Next Generation kiir- ja tavateesahk MSPN4604 – projekteerija ja tootja Meiren Engineering OÜ

 

 

 

 

2012

Rimi Eesti Food AS  (laste- ja noortesõbraliku ettevõtte eriauhind)

 

 

Swedbank AS

Võitja

 

Kliinik32 OÜ

 

 

 

 

2011

Rimi Eesti Food AS

 

 

Swedbank AS 

 

 

Microsoft Estonia OÜ

Võitja

 

AS Tallinna Vesi (laste- ja noortesõbraliku ettevõtte eriauhind)

 

 

 

 

2010

Coca-Cola HBC Eesti AS

Võitja

 

Green IT OÜ

 

 

AS G4S laste- ja noortesõbraliku ettevõtte eriauhind

 

 

RMP Eesti OÜ

 

 

 

 

2009

Humana Sorteerimiskeskus OÜ

Võitja

 

Ragn-Sells AS

 

 

Microsoft Estonia OÜ (laste- ja noortesõbraliku ettevõtte eriauhind)

 

 

 

 

2008

Humana Sorteerimiskeskus OÜ

 

 

3 Step IT OÜ

 

 

Leibur AS

 

 

Tallinna Vesi AS

Võitja

 

Microsoft Estonia OÜ

 

 

 

 

2007

Coca-Cola HBC Eesti AS

 

 

Humana Sorteerimiskeskus OÜ

 

 

RMP Eesti OÜ

Võitja

ERIAUHIND „RAKENDUSLIK TEADUSTÖÖ“

2018

koostöös Eesti Kunstiakadeemiaga

Võitja

 

Autonoomne laadimisabiline VÄLK – teadustöö autorid Arnav Khan, Arno Peever ja Sofia Vega Anza

 

 

koostöös Tallinna Ülikooliga

Võitja

 

Haridustehnoloogilise kontseptsiooni loomine idufirmale Hoopy – teadustöö autor Kristi Vinter-Nemvalts

 

 

koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga

Võitja

 

Tark töörõivas Ragnarok Workwear 2.0 – teadustöö juht prof Ivo Fridolin

 

 

koostöös SA Eesti Rakenduskõrgkoolid

Võitja

 

Jäätmekäitluse juhendmaterjal tervishoiuasutustele – teadustöö autor Grethe-Johanna Ploompuu (Tallinna Tehnikakõrgkool)

 

 

 

 

2017

koostöös Eesti Kunstiakadeemiaga

 

 

Elamusandmed ruumi kujundajana - teadustöö autor Johanna Jõekalda

Võitja

 

koostöös Tallinna Ülikooliga

 

 

Liiklusteemaline õppemängukomplekt üldhariduskooli I kooliastmele - teadustöö autor Tiina Liivamägi (TLÜ Haapsalu Kolledž)

Võitja

 

koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga

 

 

Aktiivsusmonitorid kiirendussensorite tootjale Bosch Sensortec energiasäästlikemaks ja täpsemaks muutmisel – teadustöö juht Ivo Fridolin

Võitja

 

koostöös SA Eesti Rakenduskõrgkoolid

 

 

Töödeldud taimse biomassi rakendusvõimalused – teadustöö autorid Tanel Uibokand ja Kaur Vahtrik (Tallinna Tehnikakõrgkool)

Võitja

 

 

 

2016

koostöös Eesti Kunstiakadeemiaga
Mitmeotstarbelise mehitamata päästemasina kontseptsioon – teadustöö autor Ragnar Plinkner

Võitja

 

 

 

 

koostöös Tallinna Ülikooliga
Eesti siseveekogude üleujutuskaartide koostamine – teadustöö juht Hannes Tõnisson

Võitja

 

 

 

 

koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga
Ravimite doseerimise e-teenuse mudeli väljatöötamine – teadustöö juht Peeter Ross

Võitja

 

 

 

 

koostöös SA Eesti Rakenduskõrgkoolid
Akukruvikeeraja otsikute magasini prototüüp – teadustöö autor Peter Šverns

Võitja

 

 

 

2015

koostöös Eesti Kunstiakadeemiaga
Reguleeritava laste speed-way mootorratta raami disainilahenduse väljatöötamine – teadustöö autor Anneliis Tapfer

Võitja

 

 

 

 

koostöös Tallinna Ülikooliga
3D värvilehtede prototüüpide kasutatavuse testimine ja toote teostatavusanalüüs – teadustöö autor Kätlin Anniko

Võitja

     

 

koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga
Uued viisid bituumensideainete kvaliteediomaduste määramiseks – teadustöö juht Andrus Aavik, töö on valminud koostöös Maanteeameti, Tallinna Tehnikakõrgkooli ja välisekspertidega

Võitja

 

 

 

 

koostöös SA Eesti Rakenduskõrgkoolid
Tekstiiliga dekoreeritav niiskuskindel viimistlusplaat – teadustöö autor Oliver Laats (Tallinna Tehnikakõrgkool)

Võitja

 

 

 

2014

koostöös Eesti Kunstiakadeemiaga

 

 

Elektrikeris Huum Drop – teadustöö autor Mihkel Masso

Võitja

 

 

 

 

koostöös Tallinna Ülikooliga

 

 

Põlevkivi kaevandamisel põhjavee väljapumpamisega kaasnevad keskkonnamõjud ja meetmed nende vähendamiseks – teadustöö autor Mariliis Eensalu

Võitja

 

 

 

 

koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga

 

 

Innovaatilised lahendused automaatikas, mehhaanikas ja keskkonnatehnoloogias naftaterminalide efektiivsemaks ja jätkusuutlikumaks tegevuseks – teadustöö juht Siim Link

Võitja

 

 

 

 

koostöös SA Eesti Rakenduskõrgkoolid

 

 

Kuumpolümeriseeruva akrüüli survetugevus kiirjahutamise järgselt – teadustöö autor Pille Hinn

Võitja

 

 

 

2013

koostöös Eesti Kunstiakadeemiaga

 

 

CURA-MEMS sensorite võrgustikul põhinev liigutuste jälgimissüsteem – teadustöö autor Janno Nõu

Võitja

 

 

 

 

koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga

 

 

Ericssoni tootmisliini kontseptsioon – teadustöö juht Eduard Ševtšenko

Võitja

 

 

 

 

koostöös Tallinna Ülikooliga

 

 

V-Ray materjalide ja valgustuse visualiseerimine filmi „Elavad Pildid“ näitel – teadustöö autor Martin Turu

Võitja

 

 

 

2012

koostöös Tallinna Ülikooliga

 

 

Reliisihalduse protsessi juurutamine finantsettevõtte näitel – teadustöö autor Pille Rets

Võitja

 

 

 

2012

koostöös Eesti Kunstiakadeemiaga

 

 

Keraamiline moodul energiasalvestina – teadustöö autor Üllo Karro

Võitja

 

 

 

 

koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga

 

 

Valguspadi Lightning – teadustöö juht Rasmus Raag, teadustöö täitjad Jaan Rebane, Mihkel Läänelaid, Kristjan Parve

Võitja

 

 

 

 

koostöös Tallinna Ülikooliga

 

 

Viipekeel mobiilsideoperaatori teenuspaketis – teadustöö autor Tiina Tamm  

Võitja

 

 

 

2011

koostöös Eesti Kunstiakadeemiaga

 

 

Elektriline pakiveomopeed – teadustöö autor Lauri Hirvesaar

Võitja

 

 

 

 

koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga

 

 

Uute odavate päikesepaneelide väljatöötamine – teadustöö juht Enn Mellikov, teadustöö täitjad Mare Altosaar, Marit Kauk, Kristi Timmo, Jaan Raudoja, Tiit Varema, Maarja Grossberg, Olga Volubujeva, Maris Pilvet

Võitja

 

 

 

2010

koostöös Eesti Kunstiakadeemiaga

Võitja

 

Portselanist akumuleerivad serveerimisnõud – tootesari HELMI – teadustöö Kirsi Miettinen

 

 

 

 

2010

koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga

 

 

Alalispinge muundur taastuvenergeetika rakendustele - teadustöö juht Dmitri Vinnikov, töö täitjad Madis Lehtla, Indrek Roasto, Tanel Jalakas, Hardi Hõimoja ja Anna Andrijanovitš

Võitja

 

 

 

2010

koostöös Tallinna Ülikooliga

 

 

Ruumilise mängukonstruktori tooteanalüüs – teadustöö juht Mare Müürsepp, töö täitjad Triin Rand ja Marelle Mangus

 

 

 

 

2009

koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga

 

 

Euromüntide võltsingute tuvastamise tehnoloogia väljatöötamine – teadustöö juht vanemteadur Olev Märtens

Võitja

 

 

 

2009

koostöös Tallinna Ülikooliga

 

 

Õigusinfo portaal IUS.ee – teadustöö autor Jaak Ungro

Võitja

 

 

 

 

koostöös Eesti Kunstiakadeemiaga

 

 

Kultuuriobjektide ühistranspordikaart – teadustöö autor Roman Lihhavtšuk

Võitja

 

 

 

2008

koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga

 

 

Looduslike lisanditega kilekomposiidid, teadustöö juht prof Anti Viikna

Võitja

 

 

 

2008

koostöös Tallinna Ülikooliga

 

 

Jääkreostuse likvideerimisest Eestis ja selle efektiivsemaks muutmine probleemsemate reostuskollete näitel,
Teadustöö autor Kristi Graf

Võitja

 

 

 

2007

GLI valgud ravimmärklaudadena
Teadustöö juhid: Priit Kogerman, Andres Valkna; teadustöö täitja: Madis Metsis, Anne Meikas)

Võitja

 

 

 

2006

Hüdrauliliste võrkude mudelite standardlahenduste väljatöötamine
Teadustöö juht:

Võitja

 

 

 

2005

Trammi pardaseadmete toitemuundur; Trammi veoajam; Trammi juhtimis-, järelevalve ja diagnostikasüsteemid
Teadustöö juht – Juhan Laugis 

Võitja