Järelvaatamine

Muuta või muutuda?

Tallinna ettevõtluspäeva avaseminaril „Muuta või muutuda?“ jõudsid kuulajateni tublide ettevõtjate põnevad lood sellest, kuidas nad viimase 1,5 aasta muutused oma kasuks tööle on pannud. Tuleb välja, et muutunud maailmas ellu jäämiseks peab kiiresti reageerima, olema valmis vanast lahti laskma ja uute trendidega kaasa minema või nagu esinejate lugude põhjal selgus: Trende tuleb ise luua ja lubada endal seejuures nii eksida kui õnnestuda.

Kuidas olla edukas muutuste ajal ehk seenekokteili lugu

Tänaseks on selge, et muudatusi on rohkem kui varem ja muutudagi tuleb kiiremini kui varem ja see ei lõpe iial. Missugused ettevõtted on muudatustes edukad ja kuidas selle tempoga kaasas käia? Kuidas kohandada oma pakkumist, turundust, müüki ja tootmist vastavalt nõudmisele? Kuidas olla tõhusam eksporditurgudel tänu uutele digitaalsetele võimalustele? Marketingi Instituudi seminar andis 7 kasulikku soovitust, kuidas muutuste keerises edukas olla.

Ringmajandus reaaluses – Kõik saab alguse tootedisainist?

Üha suurem on suunitlus rakendada ettevõtluses ringmajanduse põhimõtteid. Ärimudelite kohandamise vajadus tuleneb nii kehtestatud regulatsioonidest kui konkurentsis püsimise vajalikkusest. Loomeinkubaatori seminaril keskenduti täpsemalt, millised on reaalsed ja töötavad võimalused keskkonnasäästlike põhimõtete rakendamiseks.

Kuidas muutuste kiuste raha kaasata ja julgelt kasvada

Vaatamata rasketele turutingimustele, on mitmed kasvuettevõtted üle ootuste hoogsalt kasvanud ja korralikult kapitali kaasanud. Tallinna Teaduspark Tehnopoli seminaril arutati, kuidas see ikkagi võimalik on?

Менять или меняться?

Коронавирус кардинально повлиял на экономику всего мира и бизнес-процессы. Классические привычные модели трещат по швам, а новаторство и креативность выводят на рынок новых игроков. На семинаре „Менять или меняться?“ эстонские предприниматели расскажут о том, как они выжили в трудное время, какие решения и изменения позволили им остаться на плаву и не уйти в минус. И что они в итоге выбрали – адаптироваться под изменчивый мир или же переломить ситуацию и задать свои правила игры?

Kuidas tulla toime muutlikel aegadel?

Ettevõtjana oleme valmis riskideks, mida muutused endaga kahtlemata kaasa toovad. Riskid tulenevad nii meist endist ettevõtjana kui ka ümbritsevast keskkonnast.

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni seminaril uuritakse täpsemalt, millised on need omadused, tõekspidamised ja lahendused, mis aitavad muutlikel aegadel ettevõtlusega toime tulla ning isegi kasvada?