Tulevikulahendus 2022 võitja Bisly kutsub ettevõtluskonkursil kandideerima

Tulevikulahendus 2023 ettevõtlusauhinnaga soovib linn tunnustada uuenduslikke toote- või teenuslahendusi, mis muudavad ressursisäästlikul moel linnakeskkonda paremaks ja nutikamaks ning aitavad kaasa ühiskonna arengule.

Eelmisel aastal pälvis Tulevikulahenduse auhinna Bisly, kes tegeleb energiasäästmiseks targa hoone tehnoloogia arendamisega. Bisly on kiirelt kasvav ja rahvusvaheliselt laienev tehnoloogiaettevõte, mis aitab muuta hooned targa hooneautomaatika terviksüsteemiga energiatõhusaks. Uus Bisly “Digital Twin” platvorm võimaldab selle uudse lahenduse viia eksportturgudele, võimaldades juhtida hooneid ja seadmeid üle interneti ka ise eemal viibides. Eestis välja töötatud ja 2021. aastal turule toodud targa hoone tehnoloogia on ainulaadne maailmas ja muutnud oluliselt hooneautomaatika töö- ja paigalduspõhimõtteid. 

Tulevikulahendus 2023 auhinnale on oodatud kandideerida Tallinna või selle lähiümbruse ettevõtted, kes on aasta jooksul toonud turule või kasutusele võtnud ressursisäästliku uue või oluliselt täiustatud toote, teenuse, tehnoloogia või ärimudeli.
Oma kandidatuuri saab üles seada seitsmes kategoorias Tallinna Ettevõtluspäeva kodulehel kuni 10. septembrini.

Kandideeri Tulevikulahendus 2023 auhinnale.

Vaata ka Bisly videopöördumist