Uudised

Tallinn otsib taas parimaid ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid!

 Tallinna linn on traditsiooniliselt sügiseti toimuva Tallinna Ettevõtluspäeva raames tunnustanud kohalikke ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid. Tänavune konkurss toimub juba 17. korda.

Lisaks seitsmele põhikategooriale antakse ettevõtluspäeval koostöös Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Ülikooli, Eesti Kunstiakadeemia ja sihtasutusega Eesti Rakenduskõrgkoolid üle ka eriauhinnad aasta parimatele rakenduslikele teadustöödele.

Konkurss on avatud kuni 10. septembrini. Oma kandidatuuri saab üles seada Tallinna Ettevõtluspäeva kodulehel.

Kandideeri 2020. a arendusprojekti auhinnale, kui oled valmis saanud kinnisvaraarendusega, mis aitab kujundada kaasaegset, ettevõtlust või turismi soosivat linnaruumi ja luua atraktiivset elukeskkonda.

Kandideeri 2020. a koostööprojekti auhinnale, kui oled valmis saanud projektiga, mis on ellu viidud sarnast majandushuvi jagavate ettevõtjate, teadus- ja arendusasutuste ja/või kolmanda sektori organisatsioonide efektiivses koostöös ning mille tulemusena on suur potentsiaal saavutada majanduslikku edu.

Kandideeri 2020. a särav startija auhinnale, kui oled Tallinnas alustanud äritegevusega viimase kolme aasta jooksul, et saaksime tunnustada Sinu ettevõtlikkust, uuendusmeelsust ja kiiret arengut.

Kandideeri 2020. a turismitegu auhinnale, kui oled sel aastal teoks teinud ühe projekti, mis on toonud Tallinnale turismisihtkohana lisaväärtust ja suurendanud selle tuntust.

Kandideeri 2020. a töökohtade looja auhinnale, kui oled loonud viimase aasta jooksul Tallinnas või selle lähiümbruses vähemalt 10 uut töökohta ja tegevuse laienemisega on kaasnenud investeeringud.

Kandideeri 2020. a vastutustundliku ettevõtja auhinnale, kui oled võtnud vastutuse oma tegevuse mõju eest ühiskonnale, hõlmates nii majanduslikku, keskkonna- kui ka sotsiaalset mõõdet ettevõtja tegevuses, mis arvestab erinevaid huvipooli ja loob lisaväärtust kõigile asjaosalistele. Soovime tunnustada Tallinna jätkusuutlikke ettevõtjaid, nende sotsiaalset ja keskkonnaga seotud innovaatilisust ning ettevõtlikkust.

Kandideeri 2020. a tulevikulahenduse auhinnale, kui oled viimase kahe aasta jooksul turule toonud või kasutusele võtnud ressursisäästliku uue või oluliselt täiustatud toote, teenuse, tehnoloogia või ärimudeli, mis on muutnud linnakeskkonna paremaks ja nutikamaks ning aidanud kaasa ühiskonna arengule. 

Igas kategoorias valitakse välja kolm nominenti, kelle seast selgub kategooria võitja. Võitjad kuulutatakse välja 7. oktoobril Tallinna Ettevõtluspäeva pidulikul vastuvõtul.

2019. aasta ettevõtlusauhindade võitjad:

  • Arendusprojekt 2019: Noblessneri sadamalinnaku arenduse esimene etapp, arendaja BLRT Grupp AS
  • Koostööprojekt 2019: ISEAUTO, projekti partnerid AuVe Tech OÜ, Tallinna Tehnikaülikool ja ABB AS
  • Särav startija 2019: Smartcraft OÜ, Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
  • Turismitegu 2019: UEFA Fotografiska Tallinn, teostaja Fotograafia Tallinn OÜ
  • Töökohtade looja 2019: finantstehnoloogiaettevõte TransferWise Ltd Eesti filiaal
  • Vastutustundlik ettevõtja 2019: investeerimisettevõte Avaron Asset Management AS
  • Tulevikulahendus 2019: Masinnägemise algoritmi projekt Tallinnas, teostaja SIFR OÜ

Ettevõtluskonkurss on osa igasügisesest Tallinna Ettevõtluspäevast, mis toimub tänavu 6. oktoobril. Ettevõtluspäeva eesmärk on väärtustada ja tunnustada ettevõtlust, julgustada realiseerima häid ja hulljulgeid mõtteid ning pakkuda lisaks uutele teadmistele võimalust kontaktvõrgustiku laiendamiseks. Tallinna Ettevõtlusamet korraldab ettevõtluspäeva 17. korda, selle aasta läbiv teema on „Re:start”. Ettevõtluspäeval osalemine on tasuta. 

Kandideeri ettevõtlusauhindadele kuni 10. septembrini!!