Särav startija 2022 auhinna võitja Kvark Unicornland OÜ, Rakett69 Teadusstuudiod kutsub ettevõtlusauhindadele kandideerima

Särav startija 2023 ettevõtlusauhinnaga soovib Tallinna linn tunnustada Tallinna alustavaid ettevõtjaid, nende ettevõtlikkust, uuendusmeelsust ning kiiret arengut.

Eelmisel aastal pälvis Särava startija auhinna Kvark Unicornland OÜ, Rakett69 Teadusstuudiod, kes tegeleb teadus- ja tehnoloogiahariduse edendamise ning nende valdkondade tutvustamisegaa mängulisel ja kaasahaaraval moel. Teadusstuudiod avati 2021. aastal Tallinnas Ülemiste Citys ja neis oli ettevõtte kandideerimise hetkel 2022. aastal üle 18 000 õpilase, üle 650 kooligrupi ning läbi oli viidud üle 130 ettevõtte eriürituse ligi 3000 inimesele. Ettevõtet iseloomustab kiire käibe kasv ning kõrge lisandväärtus töötaja kohta. 

Konkursile on oodatud osalema kõik Tallinna ettevõtted, kes on aastaga omas valdkonnas midagi märkimisväärset korda saatnud. Näiteks toonud turule põneva toote või teenuse, loonud oma tegevusega ühiskonnale lisaväärtust või valmis saanud ägeda koostööprojektiga. Oma kandidatuuri saab üles seada seitsmes kategoorias Tallinna Ettevõtluspäeva kodulehel kuni 10. septembrini.

Kandideeri 2023 särava startija auhinnalekui oled Tallinnas äritegevusega alustanud viimase kolme aasta (2021-2023) jooksul ja tegutsed peamiselt Tallinnas ning oled äriregistrile esitanud vähemalt ühe majandusaasta aruande.

Vaata ka Rakett69 Teadusstuudiod videot