Tallinna Ettevõtluspäev 27. septembril 2022

Ettevõtlus ja ettevõtjad on meie jaoks olulised. Kaheksateistkümnendal Tallinna ettevõtluspäeval püüame inspireerida ja julgustada Sind oma lennukaid ideid ellu viima, pakkudes lisaks uutele teadmistele ja vajalikule infole valdkonnast ka suurepärast võimalust kontaktvõrgu laiendamiseks. 

2021. aasta Tallinna ettevõtluspäeva peateema on „muutuste lainel”. Kas ja kuidas edasi? Seda on iga ettevõtja viimase 2 aasta jooksul pidanud endalt korduvalt küsima. Majandus on pöördumatult muutunud ja see kõik kajastub nii ettevõtjate kui tarbijate käitumismustrites.  

Arengud, mida arvasime kätte jõudvat pikemas perspektiivis, on kohal juba täna ja me keegi ei tea, kuhu see kõik edasi viib. Seepärast on hetkel kõige mõistlikum jälgida toimuvat, oma edasised sammud hoolega läbi mõelda ja muutused enda kasuks tööle panna. Uute trendide tekkimine ning võimendumine pakub targa tegutsemise korral alati võimaluse kasvuks. Kuidas täna otsustame, kannab vilja tulevikus. 

Millised muutused ettevõtlusmaastikul praeguseks on toimunud ja kuidas saame oma tegevuste ja hoiakute kaudu nendega kohanduda või neid ise kujndada, saab kuulda tänavusel Tallinna ettevõtluspäeval. 

30. septembril tunnustame traditsiooniliselt piirkonna tublimaid ettevõtteid ja anname üle  auhinnad parimatele.

Tallinna ettevõtluskeskus