Uudised

Tule koostööpartneriks ja aita päeva veel sisukamaks muuta!

Tallinna Ettevõtluspäeva korraldamisel on ettevõtlusamet alati kaasanud koostööpartnereid, nii ka sel aaastal. Kui arvad, et saaksid omalt poolt programmi veelgi sisukamaks muuta, võta julgelt ühendust! 

Tallinna Ettevõtluspäev 6. oktoobril Viru konverentsikeskuses

Ettevõtluspäeva programm on väga mitmekesine ning sobiva ürituse peaks enda jaoks leidma nii tegutsev kui potentsiaalne ettevõtja, tudeng või lihtsalt ettevõtlushuviline. 

Peateema: 2019. aasta ettevõtluspäeva peateema on RE:start”. Keskendume peamiselt muutustele, mis leidsid aset olukorras, kus majandus mõneks ajaks seiskus ning sundis mugavustsoonist välja astuma ja oma tegevuse ümber mõtestama. Paindlikkus ja kohanemine on olulised märksõnad, et äris ellu jääda, sest kriisi võib vaadata ka väljakutsena. Kuidas leida endas julgus, et tundmatusse astuda? Keda kaasata? Millest loobuda? Kokkuvõtvalt vaatame ettevõtlust, kui täieliku ümberhäälestuse läbi teinud valdkonda, kus nii väärtushinnangud kui tegevusstrateegia on rohujuuretasandil muutunud. 

Iga partner lähtub oma valdkonnast ning proovib ürituse sisu ettevõtluspäeva üldteemaga siduda. 

Tingimused programmiga liitumiseks:

 Ettevõtlusamet tasub konverentsikeskuse rendi, tehnika ja ettevõtluspäeva üldise teavituskampaania eest, ürituse korraldajate kanda jäävad kulud, mis puudutavad juba konkreetselt seminaride sisu (esinejad jms). Partner võib programmis olevat üritust korraldada ka oma ruumides, kuid sellisel juhul soovitame seda teha mõnel teisel päeval. Samuti pakume sel aastal võimalust liita programmiga webinarid, sel juhul kajastame üritust teise juures, kuid ootame partnerilt osalemise linki. 

Kuidas programmiga liituda:

Ürituse ettevõtluspäeva programmi lülitamiseks palume saata hiljemalt 1. septembriks e-posti aadressile katlin.viksne@tallinnlv.ee täidetud registreerimisleht, et oskaksime Teiega arvestada. Täpsustusi ja muudatusi (esinejad, sisu, pealkirja täpsustus jms) saate teha kuni 7. septembrini. Viru konverentsikeskuse ruumidesse saab üritusi lisada kuni saalide ajakava täitumiseni.