Ettevõtluspäev 2011

6. oktoobril 2011  toimub Tallinna Ettevõtluspäev 2011. Tule, osale üritustel TASUTA!

Kaheksandat aastat toimuva Tallinna ettevõtluspäeva peaeesmärgiks on tunnustada ning väärtustada ettevõtjaid ja ettevõtlikku elustiili ning julgustada linlasi tegelema ettevõtlusega.  

2011. aasta ettevõtluspäeva läbiv teema on ETTEVÕTLUSKULTUUR

Ettevõtluspäeva korraldamine on rahvusvaheline suurlinnade traditsioon, mida hakati tähistama suuremates Euroopa linnades juba 2003. aastal, mil ettevõtluspäevad toimusid ühenduse Eurocities projektina Barcelonas, Stockholmis, Brüsselis, Helsingis, Berliinis ja Liverpoolis. 

Tallinna Ettevõtluspäevale on oodatud nii tegutsevad kui ka potentsiaalsed ettevõtjad, tudengid, õpilased ja kõik teised, kes on huvitatud ettevõtlusest. Ettevõtluspäeva programm on väga mitmekesine, Viru Konverentsikeskuses toimuvad mitmed huvitavad seminarid, töötoad, esitlused, näitused ja palju muud huvitavat, kavas on ka ettevõtete külastused, mis jagunevad terve nädala peale. Ettevõtluspäevale eelneb noorte ettevõtluspäev, mis on suunatud peamiselt noortele ja noorte ettevõtlusteadlikkuse tõstmisele.

Tallinna ettevõtluspäev lõpeb piduliku ettevõtlusööga, mille käigus antakse tublimatele ettevõtjatele välja Tallinna ettevõtlusauhinnad.

Traditsiooniliselt antakse auhinnad välja järgmistes kategooriates:
•  Särav startija 2011
•  Koostööprojekt 2011
•  Arendusprojekt 2011
•  Turismitegu 2011
•  Töökohtade looja 2011
•  Vastutustundlik ettevõte 2011

Kategoorias Rakenduslik teadustöö 2011 esitavad kandidaate Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool ja Eesti Kunstiakadeemia.

Ettevõtluspäeva raames leiavad Tallinnas aset veel paljud teised põnevad üritused.