Ettevõtluspäev 2004

Eesmärk

Ettevõtluspäeva eesmärgiks oli teadvustada ettevõtluse rolli linna arengus, arendada linna ja ettevõtete vahelist koostööd, tutvustada Tallinna toetusmeetmeid väikeettevõtete loomisel ja arendamisel ning julgustada linlasi tegelema ettevõtlusega.
SIHTRÜHM
Ettevõtluspäeva sihtrühmaks olid nii tegutsevad kui potentsiaalsed Tallinna ettevõtjad. Samuti tudengid ja õpilased.

Toimumisaeg

23. september 2004

Koostööpartnerid

Tallinna Ettevõtluspäeva korraldas Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Eesti Kaubandus-Tööstuskoja, erialaliitude ja noorte kommertskojaga.

Programm

Ettevõtluspäeva mahtus suurel hulgal erinevaid üritusi – näitused, ekskursioonid ning seminarid. Samuti korraldati mitmeid loenguid ja teabepäevasid erialaliitudes ning koolides.

Ettevõtluspäeva hommikul toimus Linna arengufoorum, kus linnajuhid, ettevõtete tippjuhid ja erialaliitude esindajad diskuteerisid linna planeeringu, ehitusmääruse, kõrghoonete ning liiklussõlmede ja uute teede ehitamisega seotud teemadel.

Peale lõunat toimus Tallinna Tehnikaülikoolis väga positiivset vastukaja saanud edulugude seminar, kus oma kogemustest ettevõtete käivitamisel ja arendamisel rääkisid tuntud ja edukad ettevõtjad.

Päeva lõpetas ettevõtlusöö klubis Parlament, kus Tallinn andis üle ka ettevõtlusauhinnad 2004 aastal kõige enam pealinna arengut mõjutanud ettevõtetele.