Avalehele

Printerisõbralik versioonKorraldajale

Tallinna Ettevõtlusamet on alati avatud koostööpakkumistele

Ettevõtlusamet ei korralda kõiki programmis olevaid üritusi ise, vaid kaasab korraldajatena häid koostööpartnerid. Ettevõtluspäeva programm on väga mitmekesine ning jaguneb mitme päeva peale, sobiva ürituse peaks enda jaoks leidma nii tegutsev kui potentsiaalne ettevõtja, tudeng või lihtsalt ettevõtlushuviline. 
 
6. oktoobri programm on suunatud rohkem tegutsevale ettevõtjale
, käsitledes valdkonna teemasid kitsamalt, spetsiifilisemalt ning pakkudes uudseid võimalusi oma ettevõtte edu kasvatamiseks.

7. oktoober ehk noorte ettevõtluspäev on oma teemadevaliku poolest mõeldud rohkem noorele ettevõtlushuvilisele, tudengile ja alustavale ettevõtjale
, keskendudes näiteks ettevõtlusvormi valikule, turunduskanalite võimalustele, meeskonna loomisele, riigitoetustele, edulugudele jne. Muuhulgas on programmis alati mõned üritused ka päris koolinoortele, sest uue ettevõtjate põlvkonna kasvatamine peaks algama juba koolis.

2015. aasta ettevõtluspäeva  läbiv teema on julgus eristuda, mis käsitleb ettevõtlust uute konkurentsieeliste leidmise ning lisandväärtuse loomise vaatevinklist, hõlmates nii näiteid ja soovitusi äriideede turuvõimaluste leidmiseks, ambitsioonikate ärimudelite rakendamiseks kui sektorispetsiifilisi teadmisi ettevõtte kasvu tagamiseks. Ettevõtluspäeval tutvustatakse kavalaid müügivõtteid ja erinevaid nupukaid lahendusi, olgu need siis tootearenduse, müügi, personalivaliku, tehniliste lahenduste või millegi muuga seotud. Tegutsema peab targalt ja läbimõeldult!

Näpunäiteid ürituse registreerimislehe täitmisel:
  • pealkiri kutsuv, intrigeeriv ja tähelepanu äratav;
  • sisu ja esinejate tutvustused;
  • formaat pigem selline, kus osalejad saavad kaasa rääkida-arvata-tegutseda (töötoad, paneelid, diskussioonid, väitlused jms);
  • edulood tegutsevatelt ettevõtjatelt, praktilised näited spetsialistidelt;
  • sihtgrupp kindlalt määratletud ja sisu sellele vastav (ettevõtjad, alustavad ettevõtjad, tudengid, noored jm)

Tallinna Ettevõtluspäeva keskus on 6. oktoobril Viru konverentsikeskus, kus ootab programmiga täitmist 9 saali. Noorte ettevõtluspäev toimub 7. oktoobril Solaris kinos, kus meie kasutada on 2 saali. Ettevõtlusamet tasub mõlema päeva keskuste rendi, tehnika ja teavituskampaania eest, ürituse korraldajate kanda jäävad kulud, mis puudutavad juba konkreetselt sisu (esinejad jms). Partner võib programmis olevat üritust korraldada ka oma ruumides, kuid siis soovitavalt samal nädalal, kuid mitte põhipäevade ajal, sest osalejaid võib väheks jääda.
 
Kuidas programmiga liituda: Ürituse ettevõtluspäeva programmi lülitamiseks saata täidetult registreerimisleht meiliaadressile katlin.viksne@tallinnlv.ee hiljemalt 30. juuniks, et saaksime alustada saalide broneerimist ning meediakampaania planeerimist. Täpsustusi ja muudatusi (esinejad, sisu, pealkirja täpsustus jms) saate teha kuni 19. augustini. Ettevõtluspäeva keskuste ruumidesse saab üritusi registreerida, kuni saalides vabu aegu jätkub.