Visionest Institute/ Marketingi Instituut: Maailmakohvik tehisintellektiga

Sisu

Meeleolukas ja hariv töötuba “Maailmakohvik Tehisintellektiga” on suurepärane võimalus alustavatele ettevõtjatele avastada põnevat maailma, mida pakub tehisintellekt. Töötoas saavad osalejad sukelduda tehisintellekti põhialustesse ning saada ülevaate erinevatest AI tehnoloogiatest ja nende praktilisest rakendamisest ärimaailmas. Osalejad saavad aimu, kuidas tehisintellekt võib aidata nende ettevõtetel luua nutikaid lahendusi, optimeerida protsesse ja suurendada tõhusust.
Töötoa käigus tutvustatakse lühidalt erinevaid AI valdkondi, samuti saavad osalejad proovida oma kätt mõnes lihtsamas praktilises AI ülesandes, et saada aimu, kuidas tehisintellekt toimib reaalsetes oludes.

“Maailmakohvik Tehisintellektiga” töötuba annab alustavatele ettevõtjatele väärtusliku sissejuhatuse tehisintellekti maailma ning aitab neil näha, kuidas see võimas tehnoloogia võib nende ettevõtte jaoks uusi võimalusi avada. See on suurepärane võimalus saada inspireeritud, õppida praktilisi näpunäiteid ja ühenduda teiste samalaadsete huvidega ettevõtjatega. Olenemata osalejate tehnoloogilistest teadmistest, on see töötuba suunatud kõigile, kes soovivad avastada tehisintellekti potentsiaali oma äri edendamiseks.

“Maailmakohvik tehisintellektiga” – Ära maga maha AI revolutsiooni!

Kas oled valmis oma äri viima järgmisele tasemele? “Maailmakohvik tehisintellektiga” on MITTE LIHTSALT töötuba, vaid DÜNAAMILINE kogemus, mis avab uksed tehnoloogia maailma, kus VÕIMALUSED on lõputud!

Sukeldu AI põhialustesse!
Proovi oma kätt päris AI ülesandes!
Võrgustu tuleviku liidritega!
Ava uusi ärivõimalusi!

Ole osa sellest vaimustavast reisist, kus TEADUS kohtub ETTEVÕTLUSEGA. Siit saad kaasa praktilised häkid, mis panevad sind AI võimu uskuma!

Ära jää maha! Registreeri

Töötuba viivad läbi:
Anu-Mall Naarits, Visionest Institute OÜ tegevjuht ja üks Eesti tuntumaid turundus- ja ekspordikoolitajaid ja konsultante. Anu-Mall on juhtinud paljude ettevõtete strateegia loomise protsesse ning viinud läbi sadu erinevaid turunduskampaaniaid, koolitanud nii ettevõtteid kui tudengeid. Samuti on ta juhtinud turundus- ja müügimeeskondi Baltikas, Radiolinjas ja Eesti Kindlustuses.

Kristjan Heinmets, AI entusiast, kogenud koolitaja ja digiturunduse ekspert. Redline’i AI start-upi loomise käigus on ta süvitsi uurinud tehisintellekti tehnoloogiaid. Omades rahvusvahelise ärijuhtimise magistrikraadi, ühendab ta AI teoreetilised võimalused praktiliste rakendustega organisatsioonides. Kristjanil on lai kogemuste pagas kaheksast erinevast tööstusest, olles korjanud kogemusi nii start-up’idest, kui ka globaalsetest organisatsioonidest. Tema koolitused on suunatud ettevõtete juhtkondadele, haridusasutustele ja laiemale avalikkusele, ehk kõigile, kes soovivad tehisintellekti potentsiaali oma tegevuses maksimaalselt ära kasutada.”

Anna Hassanova, turundaja ja ettevõtja, kes alustas karjääri turunduses Lux Expressis aastal 2013 ning kasvas Ida regiooni müügi- ja turundusjuhiks. Hiljem asutas Anna oma turundusagentuuri ning töötas klientidega nagu PetCity, Apotheka, Ibis Hotels, Rahva Raamat ja FlixBus. Täna on ta Polhem Estonia agentuuri juht. Anna kasutab oma igapäevases töös kaasaegseid tehnoloogiaid ja pakub klientidele innovatiivseid lahendusi, fokusseerides tehisintellekti kasutamisele turunduses. Annal on pedagoogiline kõrgharidus, ta on õpetanud turundusstrateegiat Tallinna Majanduskoolis ja viinud läbi mitmeid kursuseid turunduse teemal.

Osale ka loosimismängus! Vasta paarile lihtsale küsimusele siin: https://bit.ly/Visionest-auhinnamäng ja võid võita veebiväljaande Director aastatellimuse või kinkekaarte T1 keskuselt!

Esinejad
Anu-Mall Naarits
Kristjan Heinmets
Anna Hassanova
Korraldaja
Visionest Institute/ Marketingi Instituut
Toimumiskoht
Viru Konverentsikeskus
Saal
Grande 1+2
Algus / Lõpp
11:00 - 12:00