Veebikool: Kuidas luua WordPressis maandumislehte, mis kliente ligi meelitab?

Sisu

Maandumislehe loomine WordPressis. Elemendid, mida maandumislehel kasutada, selleks, et kliente ligi meelitada. ChatGPT kasutamine maandumislehele sisu loomiseks.

Esinejajad:

Proua Ekspert (Marika Juusu) on turundus- ja müügivaldkonnas tegutsenud juba rohkem kui 20 aastat.Ta töötanud nii turundusjuhina kui ka vabakutselisena. Viimased aastad rohkem koolitajana. Koostöös Veebimajutusega on ta korraldanud kodulehe tegemise koolitusi, kus on osalenud juba ligi 8000 inimest. Marika kõige suurem rõõm on olnud näha, kuidas inimesed, kes väidavad, et nad on IT-s võhikud, on omale ägeda veebilehe valmis teinud ja oma äri internetis käima saanud. Marikaga saad ühendust prouaekspert.ee veebilehe kaudu.

Tõnis Bramanis on Veebimajutus.ee partnersuhete ja kommunikatsioonijuht. Tema nägu on tuttav kõigile, kes on kunagi Veebimajutus.ee tasuta veebiseminare otseülekandes või salvestusena vaadanud. Strateegilised partnerlused ja äris ühisosa leidmine on tema lemmikteema ning veebi ja äri sügavate sidemetega kursis olijana on tal alati rääkida lugusid sellest, kuidas asju õigesti või valesti teha saab – olgugi, et tema arvates pole olemas “õiget” ega “valet” vaid olulisim on lihtsalt pihta hakata ning läbi vigade ja õnnestumise õppida, kuhu oma fookus panna.

Esinejad
Proua Ekspert - Marika Juusu
Tõnis Bramanis
Korraldaja
Veebikool OÜ
Toimumiskoht
Viru Konverentsikeskus
Saal
Grande 1+2
Algus / Lõpp
16:30 - 17:30