Tallinna Loomeinkubaator: Kuidas teadlikult oma karjääri planeerida

Sisu

Seminaril räägime, mis komponentidest koosneb teadlik karjääri planeerimine ja kuidas luua endale tööelu, millega olla tõeliselt rahul. Iga osaleja saab võimaluse analüüsida nii enda hetke tööelu kui ka planeerida isikliku karjääri.

Saame vastused järgmistele küsimustele:

  • Kui hästi ma tunnen iseennast ja oma tugevusi?
  • Mida ma tegelikult oma töökohalt ootan?
  • Kuidas teha oma tööd kire ja pühendumisega?
  • Kuidas elada teadlikku karjääri?

Seminari praktilises osas keskendume osalejate loomuomaste tugevuste kaardistamisele ning tööalaste väärtuste väljaselgitamisele.

Seminari viib läbi Loomeinkubaatori inkubatsiooniprogrammis osalev pikaajalise kogemusega karjääri coach, tööterapeut ning värbaja Natalja Prümmel. Ta on aidanud inimestel oma karjääri luua ja juhtida 8+ aastat. Natalja erapraksise klientideks on nii noored kui täiskasvanud inimesed, nii töömaastikul alustajad kui juhid, kes soovivad oma karjääri ja tööalaseid küsimusi lahendada teadlikult. Natalja on lõpetanud EBS-i (rahvusvaheline ärijuhtimine, BA) ja Tallinna Ülikooli (organisatsioonikäitumine, MA), läbinud mitmeid karjääri ja coachingu alaseid täiendkoolitusi (k.a. grupicoachingu rahvusvaheline sertifikaat 2022 aastal), õppinud mitmeid teraapilisi lähenemisi ning integreerinud neid oma coachingu protsessi.

 

Esinejad
Natalja Prümmel
Korraldaja
Tallinna Loomeinkubaator
Toimumiskoht
Viru Konverentsikeskus
Saal
Duetto
Algus / Lõpp
14:00 - 15:00