Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus (EASi ja KredExi ühendasutus): Oskused maksavad, aga raha maksab ka!

Sisu

“Oskused maksavad, aga raha maksab ka!” kõlab paradoksaalselt, kuid selle taga peitub oluline tõdemus. Oskused on kapital, mis kannab ettevõtet, kuid raha on see, mis võimaldab neid oskusi ellu viia. Tänasel päeval on finantseerimine mitmekülgne ja paindlik ning EASi ja KredExi ühendasutuse eksperdid on valmis jagama oma teadmisi laenudest, käendustest ja toetustest.

Meie spetsialistid teavad, et üks suurus ei sobi kõigile, eriti mitte tänases turbulentses konkurentsi-situatsioonis. Me suudame teid suunata läbi rahastamisvõimaluste labürindi, aidates teil leida just teie ettevõttele sobivad lahendused. Kas vajate käendust, et saada pangalaenu või soovite kasutada toetusi uute projektide käivitamiseks? EASi ja KredExi ekspertide teadmised on teie teenistuses.

Seega, sukeldume ettevõtte rahastamise maailma, avastame võimalusi ja õpime, kuidas oma oskused ettevõtte rahastamise rägastikus realiseerida. Mõistame koos, et tuleviku ettevõtluses on oskused olulised, kuid õige rahastamislahendus on see, mis paneb need oskused tegelikkuses maksma. Ettekannetes lahkame muuhulgas reaalseid kaasuseid, kuidas ettevõtted on oma uuenduslikke äriplaane ellu viinud ja seeläbi tulemusteni jõudnud.

Sihtgrupp:

Alustav ettevõtja, väikeettevõtja

 

Esinejad
Argo Suurkask
Erki Varbola
Korraldaja
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus (EASi ja KredExi ühendasutus)
Toimumiskoht
Viru Konverentsikeskus
Saal
Grande 3
Algus / Lõpp
09:00 - 10:00