Uudised

Tallinna Ettevõtluspäev läheb live’i!

6. oktoobril 2020 

Kus: ettevotluspaev.tallinn.ee

Muutunud maailm vajab uut lähenemist – viisime traditsioonilise Tallinna Ettevõtluspäeva live’i!

Tallinna Ettevõtluspäeva online-TV on paindlik ja kohanev, nagu kogu praegune ettevõtlusmaailm. Oma olemuselt ei soovi me ettevõtluspäeva muuta - nii nagu eelnevatel aastatel, tuuakse huvilisteni ligi 30 erinevat üritust, mis pakub põnevat ja harivat sisu erineva profiiliga külastajale.

Teeme ühise restardi ja paneme mõttes seljad kokku. Seitsmeteistkümnes Tallinna Ettevõtluspäev koondab erinevate valdkondade ettevõtjaid, inspireerib ja julgustab kõiki edasi liikuma ja muutunud maailmas uusi lähenemisviise leidma! Astume koos mugavustsoonist välja ja pöörame muutunud olukorra enda kasuks.

Kuidas leida julgus, et tundmatusse astuda? Keda kaasata? Millest loobuda? Kuidas edasi minna ja äris ellu jääda?

Meil on julged lahendused  ja lennukad ideed! 

Päeva peateema on „RE:start“ ning restartida aitab päevajuht Urmas Vaino.

Räägime sellest, kuidas kohaneda järskude muutustega töökeskkonnas ja teha ümberkorraldusi tootmises. Millised on võimalused ettevõtluse toetuseks ja koostöövõimalused teadus- ja arendustöödeks. Pakume nutikaid ideid, kuidas kriis kasumiks pöörata ning näpunaiteid turundustegevuste restardiks. 

Vali programmist endale meelepärased saated ja liitu meiega kust iganes sa oled. Oleme kogu päeva online’is – ettevõtluspäev.tallinn.ee.