Triver Konsultatsioonid: Kuidas seisakust või kinni olemisest kiiremini edasi liikuda?

Sisu

MIKS OSALEDA?
Oodatud on kõik juhid, spetsialistid, inimesed, kes tunnevad, et sooviksid mõne enda jaoks olulise teema osas edasi liikuda. Inimesena kogeme tihti, et jääme justkui mõnda teemasse, mõttesse või tundesse kinni ja seeläbi kaotame palju väärtuslikku aega. Öeldake ju, et ühe laeva suurimaks õnnetuseks on segaduses kapten! Lisaks võtab see palju rohkem energiat kui meiega on pidevalt mõni “lisapagas” kaasas.

MIDA OSALEMINE ANNAB?
– suurema selguse hetkeolukorrast ja ideed, kuidas edasi liikuda = efektiivsus,
– võimalus tegeleda mõne enda jaoks olulise küsimuse või probleemi lahendamisega,
– kogemuse, kuidas coaching toimib või toimida võiks (individuaalselt, meeskonna tasandil),
– kinnitab, kui suur väärtus peitub mõttepauside planeerimises ning aja võtmises, et asju lahti mõtestada ning märgata suuremat pilti,
– hea tunde, oled õppinud ja avastanud enda teema kui ka iseenda kohta midagi uut.

KUIDAS?
Workshopi aluseks on coachingu metoodika ning struktuur. Lisaks sellele teeme põnevaid sissevaateid teemadesse, mis aitavad paremini mõista – kuhu ja miks me igapäevaselt inimesena kinni jääme? Kuidas kiiremini liikuma saada ja millist rolli mängib kõige selle juures selgete eesmärkide olemasolu?

 

Esinejad
Triin Põldme-Uibo, personaalne coach, juhtide ja meeskondade arengutreener. Varasem taust ja kogemused: turundus, töö inimestega. Suurimad ja olulisemad õppetunnid võtan kaasa Eesti ühest edukamast jaekaubanduse ettevõttest (Põldma Kaubanduse AS Eesti)
Korraldaja
Triver Konsultatsioonid OÜ
Toimumiskoht
Viru Konverentsikeskus
Saal
Bolero 2
Algus / Lõpp
10:45 - 11:45