EBS: Innovatsioonivõimekuse meistriklass – kuidas oma uuenduslikke ideid edukalt ja jätkusuutlikult ellu viia?

Sisu

Muusikakanali MTV asutajaliige ja endine juht Tom Freston on öelnud: “Innovatsioon tähendab kahe olemasoleva asja võtmist ja nende uut moodi kokku panekut.”
Innovatsioonivõimekuse meistriklassis annavad tippkoolitajad, tuntud juhid ja praktikud osalejatele teadmisi ja oskusi teadlikuks innovatsiooniprotsessi kujundamiseks ja juurutamiseks.
Uute ärisuundade ja ideede vahel orienteerumine ning samal ajal nende kestlikkuse hindamine võib olla keeruline. Sellises olukorras tehtud äriotsused võivad põhineda juhuslikkusel, mitte andmetel ja tuua kaasa suurema riski ebaõnnestuda. Innovatsioonivõimekuse meistriklassist saadud teadmised aitavad jõuda idee tasandilt reaalse positiivse lahenduseni.

Lisainfo: https://ebs.ee/innovatsiooniv%C3%B5imekuse-meistriklass

Esineja:

Anu Ruul on Eesti üks kogenumaid start-up ja innovatsiooniprotsessi lektoreid. Tal on pea 10 aastat reaalset projektijuhtimise- ja ettevõtluskogemust, s.h. start-up’i juhtimise ja investeeringute kaasamise kogemus. Anu on kirglik innovatsiooniprotsessi fänn ja konsulteerib eraettevõtetes innovatsiooniprotsessi läbiviimist. Anu ütleb, et kui ta oleks 5 aastat tagasi teadnud neid asju, mida teab täna, oleks ta katse-eksituse meetoditelt kokku hoidnud arvatavasti kuuekohalise summa.

Korraldaja
EBS
Toimumiskoht
Viru Konverentsikeskus
Saal
Allegro
Algus / Lõpp
09:30 - 10:30