Revolutsioon töötervishoius – vaimset tervist toetavad digilahendused

Sisu

Töötervishoid on teema, mille osatähtsus on ajas kasvanud. COVID-19 tõttu on vaimne tervis muutunud oluliseks nii tööandjatele kui ka töötajatele. Digirevolutsioon on toimunud ka töötervishoiu valdkonnas, tuues sinna vaimset tervist toetavad digilahendused. Tehnopoli tervisetehnoloogia valdkonna juht ja Connected Health klastri juht Piret Hirv kutsub kuumale toolile sel teemal vestlema Heba esindaja Evelyn Aaviksoo.

Piret Hirv (MA) töötab hetkel teadus- ja ärilinnaku Tehnopol tervisetehnoloogia valdkonnajuhina. Tehnopol teeb koostööd mitmete rahvusvaheliste tervisetehnoloogia võrgustikega, aidates ettevõtetel leida sobivaid arenduspartnereid ja kliente ning jõuda tervishoiuteenuste kasutuselevõtuni.
Kuni 2018. aasta veebruarini töötas Piret sotsiaalministeeriumis e-teenuste ja innovatsiooni nõunikuna, et toetada Eesti sotsiaalkindlustusvaldkonna digitaliseerimist ning innovatsiooni nii tervise, tööjõu kui ka sotsiaalküsimustes. Eesti eesistumise ajal Euroopa Liidu Nõukogus, tegeles Hirv eTervise poliitikaprogrammi väljatöötamise ja elluviimisega. Rahvusvaheliste organisatsioonide ja võrgustike kontaktametnikuna koordineerides ta piiriüleste tervishoiuteenuste tegevusi.
Piret Hirv on meditsiinitaustaga, ta on lõpetanud 2017. aastal TalTech-i tervishoiutehnoloogia eriala ja töötanud ka õena. Hirvel on kraad ärijuhtimise ning kommunikatsiooni ja suhtekorralduse erialal.

 

Korraldaja
SA Tallinna Teaduspark Tehnopol
Toimumiskoht
Viru Konverentsikeskus
Saal
Grande 3
Algus / Lõpp
11:45 - 12:30