Maailmamuutvate algatuste läbikukkumised

Sisu

Praegu muutusi ja ootamatusi täis ajal kogevad ettevõtted raskusi, millest ei anna mööda vaadata ja mis võivad olla saatuslikud. Sotsiaalse ettevõtluse teemalise sündmuse “Maailmamuutvate algatuste läbikukkumised” eesmärgiks on jagada sotsiaalsete ettevõtete kogemuslugusid sellest, milliste raskustega on ettevõtjad silmitsi seisnud ja toime tulnud, et innustada ka teisi nägema raskustes võimalusi ja saada inspiratsiooni keeruliste aegadega hakkamasaamiseks. Lisaks toimub sündmusel paneel ettevõtete eestvedajatega, kus saab lähemalt tutvuda sotsiaalsete ettevõtetega, kes läbi äritegevuse loovad positiivset mõju ühiskonda.

Üles astuvad oma kogemuslugudega Eesti edukad sotsiaalsed ettevõtjad.

Norman Vester – ettevõtte CommuniCare asutaja ja tegevjuht. CommuniCare on platvorm, mis aitab vabatahtlikke hooldekodudesse suunata, et sealsete elanike suhtlusvaegust leevendada.

Sandra Liiv – ühiskondliku algatuse Käpp ja Käsi eestvedaja. Käpp ja Käsi on ühiskondlik algatus, mille raames vanglast vabanenud valitud inimesed arendavad oma tööalaseid, sotsiaalseid ja enesejuhtimise oskuseid, treenides professionaalse juhendaja suunamisel ning järelvalve all varjupaiga koeri.

Merili Ginter – sotsiaalse ettevõtte Huggy asutaja ja eestvedaja. Huggy tegeleb vaimse tervise edendamisega läbi eneseanalüüsioskuse arendamise. Välja on töötatud eneseanalüüsipäevik Huggy, tehakse koostööd Marienthali Kliiniku ning Eesti Lastepsühholoogide Ühingu psühholoogidega ning korraldatakse vaimsele tervisele keskenduvaid sündmusi ja koolitusi.

Sündmuse moderaatoriks on Erkki Kubber – Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku juhatuse liige, ettevõtja.

Korraldaja
Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik
Toimumiskoht
Viru Konverentsikeskus
Saal
Bolero 1
Algus / Lõpp
15:00 - 16:30