Kuidas tulla toime muutlikel aegadel?

Sisu

 

Üks asi milles saab olla kindel on see, et kõik muutub. Ettevõtjana oleme me võtnud valmisoleku kanda riske, mida muutused endaga kahtlemata kaasa toovad. Riskid tulenevad nii meist endist ettevõtjana kui ka ümbritsevast keskkonnast.

Ettevõtluse argipäev sisaldab endas ohtralt kompromisse, kohanemist, väljakutseid ja arengut.

Millised on need omadused, tõekspidamised ja lahendused, mis aitavad muutlikel aegadel ettevõtlusega toime tulla ning isegi kasvada?

Kogemuslugude seminari käigus vastame järgmisetele küsimustele:

1. Millised on olnud reaalsed väljakutsed, mida viimaste aastate muutused on kaasa toonud?
2. Kuidas tulla toime ettevõtjale osaks saanud vaimsete pingetega?
3. Millised on võimalused muutlikel aegadel ellu jääda? Kas on võimalik ka kasv?
4. Millised on need omadused ja tõekspidamised, mis aitavad ettevõtjal raskustest välja tulla ja isegi võidukalt kasvada?

Fakt on see, et kui sa tahad ettevõtluses tulemusi saavutada, pead olema pidevalt valmis ka uutmoodi mõtlema ja tegutsema, olema julge ning otsa vaatama iseendale, oma ärile ja võimalustele mida muutused endaga kaasa toovad.

Kogemusi ja mõtteid jagavad järgmised äriklubi naisettevõtjad:

Kristel Lankots – Chocokoo šokolaadikoja asutaja ja šokolaadimeister. 2015.a. hakkas Chocokoo valmistama toona veel Eestis unikaalset bean-to-bar ehk kakaoubadest valmistatud šokolaadi ja tänaseks on tooted pälvinud rohkesti rahvusvahelist tunnustust.

Kris Leinatamm – Inspiratsiooniraamatukogu OÜ omanik ja tegevjuht. Kris asutas Eesti ainsa tervise- ja enesearenguraamatutele spetsialiseerunud kirjastuse ja e-poe keset koroonaaega ehk olukorras, kus pea ükski endine reegel ei kehtinud. Oktoobris täitub ettevõttel esimene tegevusaasta. Senise edu taga on kiired, julged ja ebatraditsioonilised otsused.

Kristi Kooser – Be More Superfoods OÜ omanik ja tegevjuht. Tal õnnestus 8 kuuga oma tooted viia rohkem kui 250 erinevasse müügikohta üle Eesti. Samuti eksporditakse Be More Superfoodsi tooteid Saksamaale, Austriasse ja Taanis

Liisi Tarvo – Vrapikohvik Wrap’n’Roll asutaja, ta alustas ettevõtlusteekonda noorelt ja on kasvatanud kuue tegutsemisaasta jooksul ettevõtte ühest kohvikust kolme kohvikuni Tallinnas: Ülemiste keskuses, Balti Jaama Turul ja Rävala pst 6.

Liina Vettik – Business Coaching OÜ (www.liinavettik.com) asutaja, coach ja koolitaja. Liina on välja töötanud targa digitaalse programmi “Täiuslik karjäär”, mille läbi jõuavad inimesed elukutseni, mis neile täielikku rahulolu toob. Lisaks on Liina endiselt turundusettevõtte Differize eestvedaja, juba aastast 2013.

Reet Villig – OÜ Villing. Reet on Bolt-i üks esimesi investoreid ja asutajate ema.

Korraldaja
Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon, ÄRIKLUBI
Toimumiskoht
Viru Konverentsikeskus + online
Saal
Grande 1+2
Algus / Lõpp
15:30 - 16:15