Kuidas luua teadlikult oma persoonibränd ja see oma kasuks tööle panna

Sisu

Aastal 2012 on Jeff Bezos öelnud, et persoonibränd on see, mida Sinu kohta öeldakse, kui Sa oled ruumist lahkunud.

Tänapäeval, persoonibränd on see, mida Sinu kohta teatakse enne, kui Sa oled ruumi sisenenud ja Sinu digitaalsel persoonibrändil on järjest olulisem ja kriitilisem roll ōige ja professionaalse kuvandi loomisel.

Tänapäeval, millal meil kõigil on nö. kaks identiteeti – füüsiline persoonibränd ja digitaalne kuvand ei ole küsimus enam, selles, kas Sul on olemas tugev persoonibränd, vaid kas Sinu persoonibränd töötab praegusel hetkel Sinu kasuks või mitte.

Oleme teie jaoks kokku pannud tasuta praktilise töötoa, kuidas teadlikult oma persoonibränd luua ja see enda kasuks tööle panna. Kui Sa oled mõelnud, et peaksid oma persoonibrändiga tegeleda, tasub Sul sellest võimalusest kindlasti kinni haarata. Kui veel ei ole, tule kuula miks meie nii kirglikult sellest teemast räägime.

Tugev ja tuntav persoonibränd annab Sulle eelise igas valdkonnas. Kui Sul on, mida inimestele pakkuda, ei tasu käed rüpes istuda. Ja kui Sa veel ei tea, mis see on, aitab teadlik persoonibrändiga teagelemine ka selles selgusele jõuda.

Töötuba viivad läbi kaks pikaaegset müügi- ja turunduseksperti Eestis – Olesija Saue ja Evelin Org, kes andsid aasta tagasi välja raamatu “Bränd Nimega Sina”.

Olesija Saue on Goal Marketingi strateeg ja koolitaja. Tal on üle 15 aasta jooksul konsulteerinud väga erinevaid ettevõtteid, tegelenud persoonibrändinguga ja B2B/B2C müügi ja turundusega. Tema eriliseks kireks on sotsiaalmeedia. Olesija aitab ettevõtetel sotsiaalmeedia abil oma eesmärke saavutada.

Evelin Org omab üle 15 aasta kogemust müügis ja turunduses, eelkõige turismis, ent ka teistes valdkondades. Ta on töötanud erinevates rahvusvahelistes ettevõtetes. Praegu tegeleb ta koolituste ja konsultatsioonidega oma ettevõttes Your Brand Up Studio, mis aitab väiksematel ja suurematel ettevõtetel õnnestuda müügis ja turunduses.
Koolitajatega saad rohkem tutvuda:
www.olesijasaue.com
www.evelinorg.com
www.brandup.ee

Esinejad
Evelin Orga, Olesija Saue
Korraldaja
Your Brand Up Studio
Toimumiskoht
Viru Konverentsikeskus
Saal
Grande 3
Algus / Lõpp
15:00 - 16:00