Avalehele

Printerisõbralik versioonKonkursid

Tallinna linn tunnustab traditsiooniliselt sügiseti toimuva Tallinna Ettevõtluspäeva raames kohalikke ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid. Konkursside eesmärgiks on aidata kaasa ettevõtluse edenemisele ning tutvustada laiemale üldsusele tegusaid inimesi ja organisatsioone.
                       
Konkurssidel on kokku 6 põhikategooriat (Särav startija 2008, Inkubaatoriettevõte 2008, Tallinna noor ettevõtja 2008, Tallinna turismitegu 2008, Tallinna vastutustundlik ettevõte 2008, Arendusprojekt 2008) ja 2 eriauhinda kategoorias Rakenduslik teadustöö 2008 (koostöös Tallinna Tehnikaülikooli ja Tallinna Ülikooliga).
 
2008. aasta Tallinna ettevõtlusauhindadele kandideerisid:
 
Särav startija 2008
 
Nominendid:  
  1. Väikelaste Päevahoid OÜ (lastehoiuteenus)
  2. GSMvalve OÜ (turvateenused)
  3. T-Model OÜ (teede, veevarustuse ja kanalisatsiooni projekteerimine) VÕITJA
  4. RAAM Arhitektid OÜ (arhitektuurne planeerimine)
Tallinna noor ettevõtja 2008
 
Nominendid:  
  1. GSMvalve OÜ (turvateenused) VÕITJA
  2. Frukt Kuubis OÜ (IT teenused, kujundustööd)
  3. Interact Projektid&Koolitus OÜ (koolitus- ja konsultatsiooniteenused)
  4. Etiketi Keskus OÜ  (kleebiste teenustrükk, markeerimisvahendite müük)
Inkubaatoriettevõte 2008
 
Nominendid:  
  1. NU tekstiabi OÜ (tõlketeenused) – Ülemiste ettevõtlusinkubaator  VÕITJA
  2. Smart Travel OÜ (turismiteenused) – Kopli ettevõtlusinkubaator
  3. Harriet Designs OÜ (fotograafiateenused) – Kopli ettevõtlusinkubaator
Arendusprojekt 2008
 
Nominendid:
  1. Rotermanni kvartal (I arendusetapp) – arendaja Rotermann Eesti OÜ  VÕITJA
  2. Delta Plaza  - arendaja E.L.L. Kinnisvara AS
  3. Lasnamäe Tööstuspark  - arendaja Lasnamäe Tööstuspark AS
Tallinna vastutustundlik ettevõte 2008
 
Nominendid:  
  1. Humana Sorteerimiskeskus OÜ (kasutatud kauba kogumine, sorteerimine)
  2. 3 Step IT OÜ (IT vahendite varahaldus)
  3. Leibur AS (pagaritoodete valmistamine)
  4. Tallinna Vesi AS (joogiveega varustamine, vee puhastamine)  VÕITJA
  5. Microsoft Estonia OÜ (tarkvarateenused)
Tallinna turismitegu 2008
 
Nominendid:  
  1. Nukulaat 2008 Raekoja platsil (Rewilwerk OÜ)
  2. Käsitöölaadad  - Jüripäevalaat, Rahvakunstilaat, Keskajapäevad, Mardilaat (MTÜ Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit) VÕITJA
  3. Jalgrattamatkad ja kepikõnnituurid Tallinnas (City Bike OÜ)
  4. Kolmapäevased kunsti- ja käsitöölaadad Raekoja platsil (Whorton Capital OÜ)
ERIAUHIND: Rakenduslik teadustöö 2008 (koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga)
 
Nominendid:  
  1. Elamute õhulekkearvu baasväärtuse väljaselgitamine ja muul viisil tõendamise metoodika väljatöötamine, teadustöö juht vanemteadur Targo Kalamees)
  2. Looduslike lisanditega kilekomposiidid, teadustöö juht professor Anti Viikna VÕITJA
  3. Ujuvmärk Väike Jääpoi, teadustöö juht professor Martin Eerme.
ERIAUHIND: Rakenduslik teadustöö 2008 (koostöös Tallinna Ülikooliga)
 
Nominendid:
  1. Fluktuatsioonid Läänemere vetikagalaktaanide ekstraktsiooniprotsessides, töö autor Anna-Liisa Ikart
  2. Juurdepääs üliõpilastöödele elektroonilises keskkonnas, töö autor Anneli Kuiv
  3. Jääkreostuse likvideerimisest Eestis ja selle efektiivsemaks muutmine probleemsemate reostuskollete näitel, töö autor Kristi Graf  VÕITJA
Loe lähemalt siit.