Avalehele

Printerisõbralik versioonKonkursid

Tallinna linn tunnustas 06. oktoobril Tallinna ettevõtluspäeva raames kohalikke ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid.  Konkursi „Tallinna ettevõtlusauhinnad 2011“ eesmärgiks oli aidata kaasa ettevõtluse arengule ning tutvustada laiemale üldsusele tegusaid inimesi ja organisatsioone.

                       

Konkursil oli kokku 6 põhikategooriat (Arendusprojekt 2011, Koostööprojekt 2011, Särav startija 2011, Turismitegu 2011, Töökohtade looja 2011, Vastutustundlik ettevõte 2011) ja 3 eriauhinda kategoorias Rakenduslik teadustöö 2011 (koostöös Eesti Kunstiakadeemia, Tallinna Tehnikaülikooli ja Tallinna Ülikooliga).

 

2011. aasta Tallinna ettevõtlusauhindade nominendid ja võitjad:

 

Arendusprojekt 2011

 

Nominendid:

1. Sadamaturu avamine Vanasadama Jahisadamas – arendaja OÜ Sadama Turg

2. Suurgildi hoone rekonstrueerimine – arendaja Eesti Ajaloomuuseum  VÕITJA

3. Valge Maja – arendaja BPT Varahaldus OÜ

 

Koostööprojekt 2011

 

Nominendid:  

1. Projekt „Märka lipu märki!“ – projekti eestvedaja MTÜ Eesti Toiduainetööstuse Liit VÕITJA

2. Kruiisilaeva Gemini pööring Tallinnas arendamine – projekti eestvedajad DenEesti OÜ, Tallinna Sadam, Tallinna Lennujaam, CF&S Estonia AS

3. E-kviitung  – projekti eestvedaja MTÜ Eesti Infotehnoloogia- ja Telekommunikatsiooni Liit

4. Jäätmete taaskasutamise klaster – projekti eestvedaja MTÜ Eesti Jäätmekäitlejate Liit

 

Särav startija 2011

 

Nominendid:  

1. OÜ Network Tomorrow (infotehnoloogia riistvaralahendused)

2. OÜ Tolm (ideede loome, liikuva disaini ning animatsiooniteenused) VÕITJA

3. OÜ SmartWay Systems (filmide levitamine ja IT teenused)

 

Turismitegu 2011

 

Nominendid:  

1. XI Noorte Laulu- ja Tantsupidu „Maa ja ilm“– Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA

2. Eesti esimene hotellimuuseum Hotell Viru ja KGB – AS Sokotel  VÕITJA

3. Suurgildi hoone rekonstrueerimine ja uue atraktiivse püsinäituse avamine – Eesti Ajaloomuuseum

 

Töökohtade looja 2011

 

Nominendid:  

1. AS ISS Eesti (teenindus – puhastus, hooldus, haldus)

2. Runway International OÜ (kõnekeskuse teenused)

3. Elisa Eesti AS (sideteenused)  VÕITJA

 

Vastutustundlik ettevõte 2011

 

Nominendid:  

1. Rimi Eesti Food AS (kaubandus, teenindus)

2. Swedbank (finantstoodete ja –teenuste vahendus)

3. Microsoft Estonia OÜ (arvutitarkvara müük, IT konsultatsioonid) VÕITJA

4. AS Tallinna Vesi (joogivee tootmine, heitvee puhastamine) laste- ja noortesõbraliku ettevõtte auhind

 

ERIAUHINNAD:

 

Rakenduslik teadustöö 2011 (koostöös Eesti Kunstiakadeemiaga)

Elektriline pakiveomopeed – teadus töö autor Lauri Hirvesaar VÕITJA

 

Rakenduslik teadustöö 2011 (koostöös Tallinna Ülikooliga)

Reliisihalduse protsessi juurutamine – teadustöö autor Pille Rets VÕITJA

 

Rakenduslik teadustöö 2011 (koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga)

Uute päikesepaneelide väljatöötamine – teadustöö juht Enn Mellikov, teadustöö täitjad Mare Altosaar, Marit Kauk, Kristi Timmo, Jaan Raudoja, Tiit Varema, Maarja Grossberg, Olga Volubujeva, Maris Pilvet  VÕITJA


Lisainfo: Jaanus Vahesalu, tel. 640 4425