Avalehele

Printerisõbralik versioonEdulugude seminar 'Made in Estonia'

Eduloo räägivad ja uuenduslikke Eesti tooteid või lahendusi tutvustavad:
Elisa Eesti, Webmedia, Telegrupp, Bestnet, BLRT Grupp, Sumar Tools.

Vestlust juhib Henrik Roonemaa.

 

Elisa Eesti AS
 
Elisa on telekommunikatsiooni ettevõte, mis pakub oma klientidele kõne- ja internetilahendusi nii mobiilside- kui ka püsivõrgu kaudu. Esitlemisele tuleb Mobiilne Kontoritelefon. Mobiilne Kontoritelefon annab Teile võimaluse kasutada oma mobiiltelefonis lisaks mobiilinumbrile ka tavatelefoninumbrit.

Webmedia AS

 

Webmedia on Eestis asutatud tarkvaraarendusettevõtte, mis tänaseks laienenud kokku seitsmesse riiki. Peamiseks tegevusalaks on ärirakenduste loome.

Esitlemisele tuleb uus lahendus tarkvara arenduses - Badger ja Weaver.

 
Telegrupp AS
 
Telegrupp AS projekteerib, müüb, paigaldab ja hooldab kvaliteetseid ja integreeritud nõrkvoolulahendusi.  Esitlemisele tuleb VoIP telefonisidelahendus IPCentrex, mis töötab arvutivõrgus. Eraldi telefonijaama pole vaja.  
 
Bestnet AS
 
AS Bestnet toodab kvaliteetseid sõiduauto haagiseid, mida tuntakse Eestis ja Rootsis “TIKI-TREILER”, Soomes “AKU” ja Norras "TIKI TILHENGER" kaubamärgi all.

BLRT Grupp
 
Kontserni BLRT Grupp põhilised tegevusalad on laevaehitus, laevaremont, metalltarindite valmistamine, metallide müük, sadama- ja stividoriteenused, masinaehitus, vanametalli käitlemine, autotranspordi teenused, meditsiiniliste- ning tööstusgaaside müük. BLRT Gruppi kuulub 65 tütarettevõtet Eestis, Lätis, Leedus, Ukrainas, Venemaal, Soomes ja Norras.
 
Sumar Tools OÜ
 
Sumar Tools OÜ tegeleb plasti survevaluvormide projekteerimise, valmistamise ning hoolduse ja remondiga.