Avalehele

Printerisõbralik versioonEttevõtluspäeva hommikufoorumil esinevad Maire Milder, Rain Laane ja Jaanus Tamm

20. september 2010

7. oktoobril Tallinna ettevõtluspäeva raames toimuval hommikufoorumil ja edulugude seminaril esinevad ettevõtlusameti kutsel Eesti majandusmaastiku vanad ja uued tegijad.

Tallinna Ettevõtlusameti juhataja Marek Jürgensoni sõnul on oluline, et teatud-tuntud ettevõtjate kõrval saaksid oma kogemusi kolleegidele ja neile, kes alles mõtlevad ettevõtluse alustamisele, jagada need, kelle nimi ja teod avalikkuses nii tihti ei figureeri, kuid kes on näidanud end innovatiivse ja rahvusvahelise haardega ettevõtjatena.”

”Just seepärast võtab meie hommikufoorumil Maire Milderi ja Rain Laane kõrval sõna Defendec OÜ juht Jaanus Tamm,” märgib Jürgenson. „Defendeci väljatöötatud traadita sensorite võrgutehnoloogia näitab, et globaalsel turul läbilöömiseks on vaja väga head ideed ja selle eeskujulikku teostamist.”

Jaanus Tamm peab väga hea tulemuse saavutamiseks koostööd teadus-arendusasutustegaa ning allhankijatega. „Oluline on ka turundus, sest kui tahad maailma vallutada, pead üles leidma just need kliendid, kes sinu toodet vajavad.”

Hommikufoorumit modereerib Märt Treier. Üritus toimub Viru hotelli konverentsikeskuses Grande saalis kell 9.00-11.00.


Koostööle ja klastritele on pühendatud ka edulugude seminar. Kogemusi jagavad ning osutavad võimalikele probleemidele koostöö korraldamisel ning näitavad teid ebakõlade ületamiseks Tuuliki Kesonen-Lins tuuleenergia klastrist ja Illimar Paul logistika klastrist. Pirko Konsa keskendub aga mehhatroonika ja Werner Blessing IT valdkonnale. Kosmilistele kõrgustele tõuseb Kristo Reinsalu – teemaks kosmosetehnoloogiad.

 

Edulugude seminar toimub Viru hotelli konverentsikeskuse Grande saalis kell 16.00-18.00.

Ettevõtluspäeva programm ja info ürituste kohta on kättesaadav siitKuna huvi ürituste vastu on suur, registreeri end KOHE!

 

 Arhiiv