Avalehele

Printerisõbralik versioonEttevõtlusööpäeva laager- kahe päevaga ettevõtjaks!

20. september 2010

Soovid saada ettevõtlusalaseid teadmisi ja ühe põneva kogemuse võrra rikkamaks?
07.- 08. oktoobril toimub Tallinna Tehnikaülikoolis (TTÜ) ettevõtlusööpäeva laager. Laagrit korraldab TTÜ koostöös MTÜga Sild Ettevõtlike Noorte Tulevikku (SENT).

 

Tallinna Ettevõtluspäeva raames toimuv kahepäevane Ettevõtlusööpäeva laager on kõikidele Tallinna ülikoolide tudengitele suunatud üritus, mille eesmärgiks on suurendada ülikoolide ja erinevate erialade tudengite omavahelist koostööd. Ürituse peaesinejaks on väliskülaline Taanist, kes on Taani Venture Cup’i endine tegevjuht ning praegune 23Video juht Tine Thygesen. Tema viib läbi sissejuhatava loengu ning jagab oma kogemusi ettevõtluse valdkonnast.

 

Laagri käigus tehakse rühmajuhtide käe all 5-9 liikmelistes gruppides läbi ettevõtte loomine, alustades äriidee väljatöötamisest ja lõpetades oma idee „investoritele“ mahamüümisega. Lisaks on ettevõtmisse kaasatud ka eksperdid TTÜ õppejõudude näol, kes annavad osalejatele laagri käigus tagasisidet ja nõuandeid, kuidas ideid veel edasi arendada ja paremaks muuta.

 

Laagri programm põhineb Junior Achievement – Young Enterprise (JA-YE) põhimõttel „Learning by doing“ ehk õppimine tegevuse kaudu. Selleks, et mõttetegevus intensiivse töö juures ergas püsiks on mõnusateks vahepaladeks erinevad mängud ja praktilised tööd. Laagri lõpuks on igal grupil valmis oma äriidee, mida presenteeritakse „investoritele“ ehk ?üriile, kes siis valib välja parima idee.

 

Laagri käigus omandavad osalejad teadmisi meeskonnatööst, loovusest, turundusest, finantsanalüüsist ning kinnistatakse ja korratakse üle ettevõtluse põhipunktid. Eelnevad majandusalased teadmised ei ole olulised!

 

Laagrisse saab registreerida juuresolevalt lingilt: https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dGRyaEpxWUdaaFhSbE8zWXNIRmluUnc6MQ kuni 30. septembrini. Laagris osalemine on tasuta!

 

Toimumisaeg ja koht

07.10.2010 kell 13:30-21:45 TTÜ Majandusteaduskonna hoone (Akadeemia tee3), ruum X-413
08.10.2010 kell 11:00- 16:30 TTÜ Majandusteaduskonna hoone (Akadeemia tee3), ruum X-211A


Lisainfo:

Katrin Arvola

Katrin.arvola@tseba.ttu.ee                       

620 3962                           


Mari-Liis Animägi

Mariliis@sent.ee 

50 93 226Arhiiv