Uudised

Tule koostööpartneriks!

Tallinna Ettevõtluspäeva korraldamisel on ettevõtlusamet alati kaasanud koostööpartnereid, nii ka sel aaastal. Kui arvad, et saaksid omalt poolt programmi veel sisukamaks muuta, võta julgelt ühendust!

Tallinna Ettevõtluspäev 2. oktoobril Radisson Blu Hotel Olümpia konverentsikeskuses

Ettevõtluspäeva programm on väga mitmekesine ning sobiva ürituse peaks enda jaoks leidma nii tegutsev kui potentsiaalne ettevõtja, tudeng või lihtsalt ettevõtlushuviline. 

Peateema: 2018. aasta ettevõtluspäeva peateema on juubeliaastale kohaselt „Ettevõtlus 100”. Heidame üheskoos pilgu ajaloost tänapäeva, seda saja võimaliku nurga alt, käsitledes muuhulgas teemasid nagu: Mis on muutunud ettevõtluses viimase 100 aastaga ja millised on arengutrendid? Kas peaksime tuginema vanadele traditsioonidele või on välja kujunemas uued? Kuidas on muutunud või muutumas ärimudelid, tooted/teenused, sihtgrupid ja turg? Kas ja kuidas mõjutavad üldised globaalsed probleemid tulevikuettevõtlust? Millist väärtust loome majandusele ja ühiskonnale tervikuna täna? Mil moel jõuda efektiivselt nullist sajani? Kokkuvõtvalt keskendub ettevõtluspäev vabariigi 100. sünnipäeval viimase sajandi arenguloole, kogemustele ning edulugudele, silmates ka tulevikku. Tutvustame ka erinevaid ettevõtlusalaseid väljakutseid ning arenguvõimalusi, nutikaid müügivõtteid ja lahendusi, olgu need siis tootearenduse, müügi, personalivaliku, tehniliste lahenduste või millegi muuga seotud.

Iga partner lähtub oma valdkonnast ning proovib selle siduda ettevõtluspäeva üldteemaga. 

Tingimused: Ettevõtlusamet tasub keskuse rendi, tehnika ja teavituskampaania eest, ürituse korraldajate kanda jäävad kulud, mis puudutavad juba konkreetselt seminaride sisu (esinejad jms). Partner võib programmis olevat üritust korraldada ka oma ruumides, kuid sellisel juhul soovitame seda teha mõnel teisel päeval. 

Kuidas programmiga liituda: Ürituse ettevõtluspäeva programmi lülitamiseks palume saata hiljemalt 7. septembriks e-posti aadressile katlin.viksne@tallinnlv.ee täidetud registreerimisleht, et teaksime Teiega arvestada. Täpsustusi ja muudatusi (esinejad, sisu, pealkirja täpsustus jms) saate teha kuni 14. septembrini. Olümpia konverentsikeskuse ruumidesse saab üritusi lisada kuni saalide ajakava täitumiseni.