Uudised

Tallinna Ettevõtluspäev toimub 2. oktoobril Radisson Blu Hotel Olümpia Konverentsikeskuses (Liivalaia 33, Tallinn)

Tallinna Ettevõtlusamet korraldab 2. oktoobril Tallinna Ettevõtluspäeva, et väärtustada ettevõtlust, julgustada inimesi oma lennukaid ideid ellu viima ning pakkuda lisaks uutele teadmistele võimalust kontaktvõrgu laiendamiseks.

2018. aasta ettevõtluspäeva läbiv teema on „Ettevõtlus 100“ ehk keskendume peamiselt arvule 100. Vaatleme ettevõtlust 100 erineva nurga alt, alustades ajaloost, erinevatest traditsioonidest, ettevõtjate generatsioonidest kuni kaasaegsete oskuste, võimaluste ja edukate müügistrateegiateni välja. Tutvustame ka erinevaid ettevõtlusalaseid väljakutseid ning arenguvõimalusi, nutikaid müügivõtteid, olgu need siis tootearenduse, müügi, personalivaliku, tehniliste lahenduste või millegi muuga seotud.

Tallinna Ettevõtluspäeva programm avatakse 18. septembril. Osalemine tasuta! Kokku on programmis pea 40 erinevat ettevõtlusteemalist seminari, töötuba ja koolitust.

Tallinna Ettevõtluspäev lõpeb 3. oktoobril ettevõtjatele ja koostööpartneritele suunatud piduliku ettevõtlusööga, mille raames tehakse teatavaks käesoleva aasta Tallinna ettevõtlusauhindade konkursi võitjad.

Traditsiooniliselt antakse auhinnad välja järgmistes kategooriates:
Arendusprojekt 2018
Koostööprojekt 2018
Särav startija 2018
Turismitegu 2018
Töökohtade looja 2018
Vastutustundlik ettevõtja 2018
Ökouuendus 2018
Eriauhindadega tunnustatakse ka koostöös Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Ülikooli, Eesti Kunstiakadeemia ja SA-ga Eesti Rakenduskõrgkoolid välja valitud parimaid rakenduslikke teadustöid.