Uudised

Registreerimine Tallinna Ettevõtluspäeva üritustele on avatud!

Sel sügisel juba neljateistkümnendat korda toimuv Tallinna Ettevõtluspäev avalikustas ametliku programmi, mis keskendub seekord inimestes peituvale väärtusele, analüüsides väärtuse loomist, jagamist ja vahetamist nii kodaniku/tarbija kui ettevõtja/tööandja/ teenusepakkuja vaatevinklist.

Tallinna Ettevõtluspäev mahub tänavu kolmele päevale. Põhipäevaks on 3. oktoober, mil Viru konverentsikeskuses ootab huvilisi enam kui 40 koostööpartneri poolt ettevalmistatud päevaprogramm. Mitmekesine programm sisaldab üle 50 ettevõtluse ja ettevõtlikkuse kasvatamisega seotud erineva loengu, seminari, koolituse ja töötoa. 4.-5. oktoober on pühendatud eelkõige noortele, mil Ülemiste Citys asuvasse SpaceX sündmuskeskuses avab uksed interaktiivne Inspiratsioonilabor, mis tutvustab noortele erinevaid erialasid/valdkondi läbi praktilise katsetamisvõimaluse ning edukate ettevõtjate edulugude.  

Traditsiooniliselt tunnustab Tallinna linn ettevõtluspäeva raames ka tublimaid ettevõtjaid ning ettevõtluse arendajaid. Käesoleva aasta ettevõtlusauhinnad kategooriates Arendusprojekt, Koostööprojekt, Särav startija, Turismitegu, Töökohtade looja, Vastutustundlik ettevõtja ja Ökouuendus tehakse teatavaks 4. oktoobril 2017 toimuval pidulikul vastuvõtul.

Registreerimine ettevõtluspäeva üritustele on avatud veebilehel ettevotluspaev.tallinn.ee/programm/. Kogu programm on huvilistele tasuta.

Kohtumiseni Tallinna Ettevõtluspäeval!