Nominendid 2007

2007. aasta Tallinna ettevõtlusauhindadele kandideerivad:

Särav startija 2007 

Nominendid:     

1)       OÜ Meedium – kirjastamine, reklaamiteenused, ürituste korraldamine;

2)       OÜ Geoplan Eesti – geodeetilised tööd - võitja

3)       OÜ FEM Ehitus – ehitus

4)       OÜ Parketimeistrid – põrandakatete paigaldamine

5)       OÜ Eliit Teenindus – puhastusteenuse osutamine

6)       OÜ E-Geo – ehitusgeodeesia teenused

 

Tallinna noor ettevõtja 2007

 

Nominendid:     

1) OÜ Realister  – koolikaupade arendamine ja tootmine - peapreemia

2) OÜ Sildrem Grupp – sõidukite hooldus ja remont (eripreemia)

3) OÜ Wild Events – seiklusürituste korraldamine ja kõrgtööd (eripreemia)

4) OÜ Etiketi Keskus – kleebiste teenustrükk, markeerimisvahendite müük (eripreemia)

 

Inkubaatoriettevõte 2007

 

Nominendid:     

1)       OÜ H&E Welding Services  – keevitus ja geodeesia  - võitja

2)       OÜ Wild Events – seiklusürituste korraldamine ja kõrgtööd 

3)       OÜ CODEHOOP – tarkvaraarendus, programmeerimine

4)       OÜ Green IT - IT audit, finantseerimislahendused ning kasutatud kontoritehnikast vabanemisega seotud teenused 

 

Arendusprojekt 2007

 

Nominendid:

1)       Hotelli Telegraaf rajamine - arendaja AS Legendijuhtimine

2)       Tartu mnt rekonstrueerimine – arendaja Tallinna linn

3)       Tornimäe kaksiktorni rajamine - arendaja AS EKE Invest - võitja

4)       Fahle maja (tselluloositehase varemete ümberehitus) – arendaja Koger & Partnerid

 

Tallinna vastutustundlik ettevõte 2007 (koostöös Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumiga)

 

Nominendid:     

1) AS Coca-Cola HBC Eesti  – karastusjookide tootmine ja müük

2  OÜ Humana Sorteerimiskeskus  – rõivakaubandus

3) OÜ RMP Eesti – raamatupidamis- ja maksualast infot sisaldav internetikeskkond - võitja

 

Tallinna turismitegu 2007

 

Nominendid:     

1)       Kadrioru pargi avamine: pargi muuseumi, kohviku, infopunkti ja lastepargi avamine; vabaõhukontsertide korraldamine (Kadrioru Park/Ain Järve)

2)       Jazzkaare muusikafestivalid (MTÜ Jazzkaar Sõprade Ühing/Anne Erm)

3)       Birgitta Festival – (Tallinna Filharmoonia/Eri Klas) - võitja

4)       Disainiaasta – (Eesti Kunstiakadeemia Disaini Innovatsioonikeskus/Riin Kranna-Rõõs)

5)       Keskaja turg & Mardilaat & Eesti Käsitöö kauplused – (Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit/Liivi Soova)

 

 

ERIAUHIND: Rakenduslik teadustöö 2007 (koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga)

 

Nominendid:     

1)       Keemiakohvrid gümnaasiumidele (teadustöö juht: Artur Jõgi, teadustöö täitja: Marika Jaagusoo, TTÜ keemiainstituut)

2)       Kortermajade soojaveetarbe analüüs (teadustöö juht: Teet-Andrus Kõiv, teadustöö täitja: A. Toode)

3)       GLI valgud ravimmärklaudadena (teadustöö juhid: Priit Kogerman, Andres Valkna; teadustöö täitja: Madis Metsis, Anne Meikas) - võitja

 

ERIAUHIND: Spin-off firma 2007

 

Nominendid:     

1)       OÜ OTTER AG – teadus- ja arendustöö võidusõiduautode ning –mootorite, õhukeste PVD- ja kiirleekpihustuspinnet, tööstusautomaatika ja tööstuse seadmete vallas. Laboratoorsete seadmete projekteerimine ja valmistamine.

2)       AS VÄHIUURINGUTE TEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS – vähiuuringud; uue põlvkonna ravimikandidaatide väljaarendamine; uute diagnostiliste platvormide arendamine ja juurutamine. Võitja