Uudised

Mõned mõtteterad seminarilt "Naised ettevõtluses: Kõik on võimalik"▪️ 
Paljud naised hakkavad ettevõtlusega tegelema tänu oma hobile. Hobi muutub tööks. 
▪️ Kas on võimalik laiendada ja arendada juba 21 aastat toiminud ettevõtet? Kadri Tali, kes on eest vedanud 21 aastat Põhjamaade sümfooniat: Jah, on. Võtmesõna on innovatsioon. Ei saa olla vanaaegne, peab pidevalt õppima ja tuleb arvestada, et ujud liikuvas vees.


▪️ Räägi oma ideedest, ära karda, et keegi need ideed endale võtab, sest tegijaid on vähem kui sa arvatagi oskad. Räägi, jaga mõtteid ja teosta. Ideede teostajaid on väga vaja! 
▪️ Loo omale mitmekülgne meeskond. Kaasa sinna mehi ja naisi, noori ja vanu. Mitmekesine seltskond toob pikemas perspektiivis parema tulemuse ja aitab vältida riske.
▪️ Välismaal elamine loob eelise rahvusvahelise äri püstitamiseks. Kris Eglite (New Vintage by Kriss): Kui oled elanud mõnes välisriigis, oskad mõelda ka globaalselt. Kui Eestist piisavalt palju välja reisida, siis hakkadki mõtlema suuremalt ja väljapoole Eesti piire. 
▪️ Väikelaste emad on väärtuslik tööjõud. Nad on võimelised tegema 10 asja korraga, nad on paindlikud ja kontsentreeritud. 
▪️ Kristel Kruustük: Julge pealehakkamine on kõige olulisem ja ära karda ebaõnnestuda. Tihti antakse pärast esimest tagasilööki alla, aga tagasilöök tuleb enda tugevuseks keerata. 
▪️ Ettevõtja on olla kogu aeg raske. Ei ole nii, et käivitad ettevõte ja siis naudid töövilju. Ettevõtja töö on pidev. Tuleb aga osata oma aega jagada ja tasakaal leida. Ei saa elada ainult ettevõttele, tuleb ka endale aega leida.