Uudised

Kuidas hoolimata takistustest ettevõtluses läbi lüüa ja seda 100ga nautida!


Iga algus on vahel raske ja nii ka ettevõtluses. Seminar “Kuidas hoolimata takistustest ettevõtluses läbi lüüa ja seda 100ga nautida” toob kuulajani mitmed asjalikud näpunäited ettevõtlusega alustamisel. 


Seminari läbiviijaks on Edu Akadeemia üks asutajatest Roland Tokko ja raamatu „12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma“ autor.
Veel mõned aastad tagasi oli Roland üks keskmine Eesti noormees, kes ei teadnud, mida elult soovida, kelleks saada ja kuhu jõuda. Tänu enese arendamisele ja oma elu kardinaalsele muutmisele on temast tänaseks saanud Eesti suurima enesearengu koolituste ettevõtte Edu Akadeemia üks asutajatest. Lisaks on ta nõutud ja hinnatud turundusstrateeg kogu Baltikumis ja Põhja-Euroopas, inspireerivate ja hariva sisuga laulude looja ning laulja. Esinejana on ta astunud üles mitmetel suurkoolitustel nii Eestis kui ka välismaal ja jaganud lava selliste tegijatega nagu Robert Kiyosaki, Jean-Claude van Damme, Jack Canfield jt.

Ta on muutnud oma suurimad hirmud enda suurimateks tugevusteks, avastanud oma tõelised anded ja teeb endast kõik oleneva, et ka teised inimesed jõuaksid oma tegeliku potentsiaali rakendamiseni.

Tule kuula tema inspireerivat koolitust! Loe lisa, registreeru ja tutvu kogu programmiga siin: http://ettevotluspaev.tallinn.ee/programm/