Tule koostööpartneriks

Tallinna Ettevõtluspäeva korraldamisel on ettevõtlusamet alati kaasanud koostööpartnereid. Ettevõtluspäeva programm on väga mitmekesine ning jaguneb mitme päeva peale, sobiva ürituse peaks enda jaoks leidma nii tegutsev kui potentsiaalne ettevõtja, tudeng või lihtsalt ettevõtlushuviline.

4. oktoobri programm on suunatud rohkem tegutsevale ettevõtjale, käsitledes valdkonna teemasid kitsamalt, spetsiifilisemalt ning pakkudes uudseid võimalusi oma ettevõtte kasvatamiseks.

5. oktoober ehk noorte ettevõtluspäev on oma teemadevaliku poolest mõeldud rohkem noorele ettevõtlushuvilisele, tudengile ja alustavale ettevõtjale, keskendudes näiteks ettevõtlusvormi valikule, turunduskanalite võimalustele, meeskonna loomisele, riigitoetustele, edulugudele jne. Muuhulgas on programmis alati mõned üritused ka päris koolinoortele, sest uue ettevõtjate põlvkonna kasvatamine peaks algama juba koolis.

Peateema: 2016. aasta ettevõtluspäeva läbiv teema on "Äri kui elamus". Tänapäeval peab eduka äri nimel rohkem vaeva nägema kui varem. Tähtis on emotsioon. Inimesed vajavad elamusi nii igapäevaelus, töökeskkonnas kui tööprotsessis. Ettevõtluspäeval tutvustatakse uue majanduse väljakutseid, kavalaid müügivõtteid ja erinevaid nutikaid lahendusi, olgu need siis tootearenduse, müügi, personalivaliku, tehniliste lahenduste või millegi muuga seotud. Tegutseda tasub targalt, emotsioon müüb!

Toimumiskoht: Tallinna Ettevõtluspäeva keskus on 4. oktoobril Viru konverentsikeskus, kus ootab programmiga täitmist 9 saali. Noorte ettevõtluspäev toimub 5. oktoobril Apollo Kino Solarises, kus kasutame 2 kinosaali.

Tingimused: Ettevõtlusamet tasub mõlema päeva keskuste rendi, tehnika ja teavituskampaania eest, ürituse korraldajate kanda jäävad kulud, mis puudutavad juba konkreetselt sisu (esinejad jms). Partner võib programmis olevat üritust korraldada ka oma ruumides. Soovitav on põhipäevade ajal kasutada keskuse ruume, siis on osalejate arv tõenäoliselt suurem. 

Kuidas programmiga liituda: Ürituse ettevõtluspäeva programmi lülitamiseks palume saata hiljemalt 31. augustiks e-posti aadressile katlin.viksne@tallinnlv.ee täidetud registreerimisleht, et teaksime Teiega arvestada ning saaksime alustada saalide broneerimist ja meediakampaania planeerimist. Täpsustusi ja muudatusi (esinejad, sisu, pealkirja täpsustus jms) saate teha kuni 12. septembrini. Ettevõtluspäeva keskuste ruumidesse saab üritusi lisada kuni saalide ajakava täitumiseni.