Korraldajale

Tallinna Ettevõtluspäeva korraldamisel on Tallinna ettevõtluskeskus alati kaasanud koostööpartnereid, nii ka sel aastal. Kui arvad, et saaksid omalt poolt programmi veelgi sisukamaks ja huvitavamaks muuta, võta julgelt ühendust!

Tallinna Ettevõtluspäev 1. oktoobril Radisson Collection hotelli konverentsikeskuses, Rävala pst 3, Tallinn

Ettevõtluspäeva programm on mitmekesine ning sobiva ürituse peaks enda jaoks leidma nii tegutsev kui alustav ettevõtja, tudeng või lihtsalt ettevõtlushuviline.

Peateema: Tallinna Ettevõtluspäeva peateema on Ettemõte. Püüame päeva jooksul üheskoos lahti mõtestada ettevõtluse erinevaid tahke, rõhutades strateegilist mõtlemist ja vaadet eelseisvale ehk tulevikku. “Ettemõte” on midagi, mis puudutab iga ettevõtjat, sõltumata nende äritegevuse etapist.

Tingimused:

Ettevõtluskeskus tasub konverentsikeskuse rendi, tehnika ja ettevõtluspäeva üldise teavituskampaania eest, ürituse korraldajate kanda jäävad kulud, mis puudutavad juba konkreetselt oma seminari sisu (esinejad jms). Partner võib programmis olevat üritust korraldada ka oma ruumides, kuid sellisel juhul soovitame seda teha mõnel teisel päeval. Samuti pakume  võimalust liita programmiga webinarid. Nii oma ruumides korraldatud ürituste kui ka webinaride tehnilise korraldamise ja läbiviimise eest hoolitseb partner, programmis kajastatakse ürituse sisututvustust ja toimumise infot (nt aadress või osalemislink). 

Kuidas programmiga liituda:

Ürituse ettevõtluspäeva programmi kandideerimiseks saab täita veebivormi 15. augustini. Täpsustusi ja muudatusi (esinejad, sisu, pealkirja täpsustus jms) saab teha kuni 26. augustini. Radisson Collection hotelli konverentsikeskuse ruumidesse saab üritusi lisada kuni saalide ajakava täitumiseni.  Lisaküsimuste korral pöördu palun agne.unn@tallinnlv.ee.