Tule koostööpartneriks

Tallinna Ettevõtluspäeva korraldamisel on ettevõtlusamet alati kaasanud koostööpartnereid, nii ka sel aaastal. Kui arvad, et saaksid omalt poolt programmi veel sisukamaks muuta, võta julgelt ühendust!

Tallinna Ettevõtluspäev 2. oktoobril Radisson Blu Hotel Olümpia konverentsikeskuses

Ettevõtluspäeva programm on väga mitmekesine ning sobiva ürituse peaks enda jaoks leidma nii tegutsev kui potentsiaalne ettevõtja, tudeng või lihtsalt ettevõtlushuviline.

Peateema: 2018. aasta ettevõtluspäeva läbiv teema on „Ettevõtlus 100“ ehk keskendume peamiselt arvule 100. Vaatleme ettevõtlust 100 erineva nurga alt, alustades ajaloost, erinevatest traditsioonidest, ettevõtjate generatsioonidest kuni kaasaegsete oskuste, võimaluste ja edukate müügistrateegiateni välja. Iga partner lähtub oma valdkonnast ning proovib selle siduda ettevõtluspäeva üldteemaga. Tutvustame ka erinevaid ettevõtlusalaseid väljakutseid ning arenguvõimalusi, nutikaid müügivõtteid ja lahendusi, olgu need siis tootearenduse, müügi, personalivaliku, tehniliste lahenduste või millegi muuga seotud.

Tingimused: Ettevõtlusamet tasub keskuse rendi, tehnika ja teavituskampaania eest, ürituse korraldajate kanda jäävad kulud, mis puudutavad juba konkreetselt seminaride sisu (esinejad jms). Partner võib programmis olevat üritust korraldada ka oma ruumides, kuid sellisel juhul soovitame seda teha mõnel teisel päral. 

Kuidas programmiga liituda: Ürituse ettevõtluspäeva programmi lülitamiseks palume saata hiljemalt 7. septembriks e-posti aadressile katlin.viksne@tallinnlv.ee täidetud registreerimisleht, et teaksime Teiega arvestada. Täpsustusi ja muudatusi (esinejad, sisu, pealkirja täpsustus jms) saate teha kuni 14. septembrini. Olümpia konverentsikeskuse ruumidesse saab üritusi lisada kuni saalide ajakava täitumiseni.