Uudised

Konkurss „Tallinna ettevõtlusauhinnad 2016“ taaskord avatud!

Tallinna linn on traditsiooniliselt sügiseti toimuva Tallinna Ettevõtluspäeva raames tunnustanud kohalikke ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid.  Tänavune konkurss toimub juba 13. korda.

Konkursi raames tunnustatakse erinevate kategooriate lõikes parimat ettevõtlust või turismi soosivat kinnisvaraalast arendusprojekti, ettevõtetevahelist koostööprojekti, alustavat ettevõtet, turismitegu, töökohtade loojat, vastutustundlikku ettevõtet ning keskkonnasäästliku ökouuenduse turuletoojat.

Lisaks seitsmele põhikategooriale antakse ettevõtluspäeval koostöös Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Ülikooli, Eesti Kunstiakadeemia ning Sihtasutusega Eesti Rakenduskõrgkoolid traditsiooniliselt üle ka eriauhinnad aasta parimatele rakenduslikele teadustöödele.

Konkurss on avatud 27. juunist kuni 12. septembrini. Oma kandidatuuri saab üles seada Tallinna Ettevõtluspäeva kodulehel rubriigis Ettevõtlusauhinnad

Igas kategoorias valitakse välja kolm auhinna nominenti, kelle seast selgitatakse välja kategooria võitja. Võitjad kuulutatakse välja Tallinna Ettevõtluspäeva pidulikul vastuvõtul, mis toimub 5. oktoobril 2016.

Möödunud aastal kategoorias „Ökouuendus 2016“ võidu pälvinud Flydog Solutions OÜ juhatuse liige Andri Laidre soovitab ettevõtetel kindlasti konkursist osa võtta. „Ettevõtlusauhindade konkursil osalemine on hea võimalus tutvustada oma ettevõtet ja selle tegemisi laiemale üldsusele,“ sõnas Laidre.

Tallina Ettevõtluspäev toimub 4.-5. oktoobrini 2016. Ettevõtluspäeva eesmärk on väärtustada ja tunnustada ettevõtlust, julgustada häid ja hulljulgeid mõtteid realiseerima ning pakkuda lisaks uutele teadmistele võimalust kontaktvõrgustiku laiendamiseks. Tallinna Ettevõtlusamet korraldab ettevõtluspäeva 13. korda, selle aasta läbiv teema on „Äri kui elamus“. Ettevõtluspäeval osalemine on tasuta.

Konkursi lisainfo: Jaanus Vahesalu, tel. 640 4425, e-post Jaanus.Vahesalu@tallinnlv.ee.