Konkurss 2010

Tallinna linn tunnustas 07. oktoobril Tallinna Ettevõtluspäeva raames kohalikke ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid. Konkursi „Tallinna ettevõtlusauhinnad 2010“ eesmärgiks oli aidata kaasa ettevõtluse edenemisele ning tutvustada laiemale üldsusele tegusaid inimesi ja organisatsioone.
                       
2010. aasta Tallinna ettevõtlusauhindade nominendid ja võitjad:
 
Arendusprojekt 2010
 
Nominendid:
  1. Baltika Kvartali arenduse I etapp - tootmishoonete rekonstrueerimine – arendaja OÜ Baltika TP 
  2. Meriton hotellikompleksi renoveerimine – Old Town Garden, bistroo Mary, Meriton World – arendaja Meriton Hotels Group OÜ
  3. AIA Maja – arendaja Pitek Arendus OÜ

 

                                          

VÕITJA: AIA Maja – arendaja Pitek Arendus OÜ

 
Koostööprojekt 2010
 
Nominendid:  
  1. Projektid Disainiöö ja Tallinn  for All – projekti eestvedaja MTÜ Eesti Disainerite Liit
  2. Vähiuuringute tehnoloogiate arendamine – projekti eestvedaja AS Vähiuuringute Tehnoloogia Arenduskeskus
  3. Eesti IKT Klaster – projekti eestvedaja MTÜ Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit
  4. Tarkvara tehnoloogiate arendamine – projekti eestvedaja OÜ Tarkvara Tehnoloogia Arenduskeskus

                                       

VÕITJA: Eesti IKT Klaster – projekti eestvedaja MTÜ Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit

 
Särav startija 2010
 
Nominendid:  
  1. OÜ Rehvitakso (rehvide ja velgede müük ning paigaldus)
  2. OÜ Guna Advertising (reklaamindus)
  3. OÜ APRINT (suureformaadiline foto- ja kunstitrükk)
  4. OÜ EOL & CO (toitlustus)

                                   

VÕITJA: OÜ EOL & CO

 
Turismitegu 2010
 
Nominendid:  
  1. Ekspositsioon „Ajarännak. Tallinn 1219-2219“ bastionikäikudes – Tallinna Linnamuuseum
  2. Meistrite Hoovi renoveerimine ja eksponeerimine – MTÜ Meistrite Hoov
  3. Vanasadama jahisadama rajamine – AS Tallinna Sadam

                           

VÕITJA: Vanasadama jahisadama rajamine – AS Tallinna Sadam

 
Töökohtade looja 2010
   
Nominendid:  
  1. Elisa Eesti AS (telekommunikatsioon)
  2. ISS Eesti AS (teenindus – puhastus, hooldus, haldus)
  3. AS Spratfil (kala töötlemine)

                               

VÕITJA: AS Spratfil


Vastutustundlik ettevõte 2010
 
Nominendid:

  1. Coca-Cola HBC Eesti AS (karastusjookide, pakendatud vee, mahlade ja mahlajookide müük)
  2. RMP Eesti OÜ (raamatupidamis- ja maksundusalane portaal www.rmp.ee)
  3. AS G4S Eesti (turva- ja valveteenused, turva- ja valvetehnika müük, parkimis- ja liikluskorraldus, sularaha vedu, turva- ja nõrkvoolusüsteemide projekteerimine ja paigaldus)
  4. Green IT OÜ (infotehnoloogiateenused)

                                    

VÕITJA: Coca-Cola HBC Eesti AS

Laste- ja noortesõbraliku ettevõtte eriauhind: AS G4S Eesti

 
      
ERIAUHINNAD:
 
Rakenduslik teadustöö 2010 (koostöös Eesti Kunstiakadeemia)
 
Portselanist akumuleerivate serveerimisnõude tootesari Helmi – töö autor Kirsi Miettinen
 
Rakenduslik teadustöö 2010 (koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga)
 
Alalispinge muundur taastuvenergeetika rakendustele - teadustöö juht Dmitri Vinnikov, töö täitjad Madis Lehtla, Indrek Roasto, Tanel Jalakas, Hardi Hõimoja ja Anna Andrijanovitš
 
Rakenduslik teadustöö 2010 (koostöös Tallinna Ülikooliga)
 
Ruumilise mängukonstruktori tooteanalüüs – teadustöö juht Mare Müürsepp, töö täitjad Triin Rand ja Marelle Mangus