Uudised

Harukordne võimalus: pane ennast proovile PITCHIMISVÕISTLUSEL!

 

Tallinna Ettevõtlusamet koos Ajujahiga kuulutab välja äriideede pitchimisvõistluse, mille peaauhind on võimalus osaleda väärtuslikel ettevõtluskoolitustel.

Teisipäeval, 8. oktoobril toimuval Tallinna ettevõtluspäeval on kõigil huvilistel võimalik kell 13.00 ja kell 14.30 oma äriideed esitleda. Osalema on oodatud äriideed igalt elualalt ja valdkonnast. Oluline pole ka see, kas tegemist on alles mõttevälgatuse või juba küpse lahendusega, millel esimene prototüüp olemaski. Võta seda kui suurepärast võimalust pitchimise harjutamiseks!

 Äriidee esitluse pikkus on maksimaalselt 3 minutit, millele järgneb 2 minuti pikkune küsimuste ja vastuste voor. Kokku on oma äriideed võimalik esitleda kümnel soovijal. Ideid hindavad Ajujahi vilistlased ja Tallinna Ettevõtlusameti eksperdid.

Mõlema pitchimisvooru parimatele paneb Tallinna Ettevõtlusamet välja auhinnad, milleks on osalemine järgmisel MELT innovatsioonifoorumil ja sügishooaja koolitustel „Eestlasele müümise kunst“ või „Ettevõtte brändisaadik – 3 in 1“

Pitchimiseks ei ole võimalik kasutada esitlustehnikat. Kohale võib kaasa võtta prototüüpe ja muid abistavaid vahendeid, mis äriideed esitleda aitavad. Osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine, saates hiljemalt 4. oktoobriks e-kirja meiliaadressil katlin.viksne@tallinnlv.ee

Ära maga võimalust maha, kell tiksub!!!