Uudised

Edulugude seminari avaesineja Marit Tiits - sõpradele mõeldud kingitustest kasvas välja rahvusvaheline looduskosmeetika ettevõte

Tallinna Ettevõtlusamet korraldab ettevõtluspäeva raames edulugude seminari „Sidur, pidur, gaas ehk kuidas ettevõtte mootorit töös hoida“ 3. oktoobril kell 10.00-11.30 Viru Konverentsikeskuse Grande 1+2 saalis.

 

Seminari avaesineja on Marit Tiits, Nurme Looduskosmeetika tegevjuht. Marit räägib ettevõtluspäeval oma loo, kuidas kontoritöötaja hobist ja sõpradele mõeldud kingiseepidest kasvas välja rahvusvaheline looduskosmeetika pereettevõte. Loe Nurme Looduskosmeetika tegemistest siit.

Edulugude seminar  püüab leida vastust küsimusele, kuidas ettevõtte mootorit töös hoida. Millal anda veidi gaasi, vajutada pidurit või hoopis vaikselt sidurit libistada. Edulood on erinevad, vahel annavad hoogu inimesed, soodne  majanduskeskkond või uued tehnoloogiad, teisel juhul võivad samad tegurid arengut pidurdada.

Seminari käigus räägivad ettevõtjad oma loo, püüdes edasi anda oma häid ja halbu kogemusi, et seeläbi julgustada, inspireerida ja motiveerida alustavaid või juba tegutsevaid ettevõtjaid oma unistusi ja ideid ellu viima. 

Loe kõikide esinejate kohta siit

 

Registreeru seminaridele.