Uudised

Edulugude seminar "Sajaga edasi!"


Nädal on jäänud Tallinna Ettevõtluspäev 2018 avalöögini, mille juhatab sisse showelementidega rikastatud edulugude seminar “100ga edasi!”. Eduvalemite retseptid tuuakse kuulajani Neeme Raua modereeritud vestlusringis, kus võtavad sõna:

 

  • Ettevõtja, ühiskonnategelane ja pianist, Estonia klaverivabriku omanik Indrek Laul. Aastate jooksul on välja antud 275 000 plaadieksemplari tema esitustega. Lisaks on ta on valitud Juilliardi (New York) muusikakooli sajandi väljapaistvama vilistlase hulka. Kuidas on see kõik tal õnnestunud?
  • Uue põlvkonna autopesu teenuse UpSteam eestvedaja Martin Kristerson. Uurime, kas ainulaadne autopesuteenus pakub täna turul võrdväärset konkurentsi?
  • Endine presidendi peakokk, Food Studio tegevjuht Indrek Kivisalu, kelle käe alt on turule toodud traditsiooniliselt keedetud naturaalsete koostisosadega valmispuljongite sari vastukaaluks siiani enamlevinud puljongikuubikutele. Kuidas on uued tooted Eesti köökides vastu võetud?
  • 25 aastase ettevõtluskogemusega poliitik, endine riigikogu liige ja praegune Tallinna abilinnapea Aivar Riisalu. Alustades pulmaisa ja ürituste korraldamisega, sai temast juhuse tahtel üks Alexela ülesehitajatest. Sama juhuslikult sai alguse tuttava muusiku rahalaenamise soovist uus bänd ning juhuslikult said alguse ka tema katsetused start-upinduses, kui oli vaja luua kaitseliitlastele luuredroon. Millistest juhustest võib sündida midagi suurt ja millistest mitte?
  • Rõivatootja Marati tegevjuht Raul Saks, kes ikooniliste Eesti brändide Marat ja Sangar taaselustajana mõistab hästi kodumaise rõivatööstuse köögipoolt. Kas unustuste hõlma jäänud Marat on nüüd tuhast tõusnud?
  • Seitsmenda persoonina lisab ettevõtlusenergiat diskussiooni endine Vanemuise teatrijuht, Tallink Grupi juhatuse esimees Paavo Nogene.

Tule kuula väärikate ettevõtjate pika ettevõtluskarjääri õnnestumiste ja väljakutsete lugusid! Registreeru seminaridele siin:  http://ettevotluspaev.tallinn.ee/programm/#inforow_11878