Tallinna Ettevõtluspäeva programm on avatud!

2. oktoobril toimub Radisson Blu Hotel Olümpia Konverentsikeskuses Tallinna Ettevõtluspäev, mis toob kuulajateni pea 40 erinevat ettevõtlusalast seminari eesti ja vene keeles. Tänavu on päeva fookusteemaks vabariigi juubeliaastast lähtuvalt „Ettevõtlus 100“ – ettevõtlus saja erineva nurga alt.


Loe edasi

Tallinna Ettevõtluspäev toimub 2. oktoobril Radisson Blu Hotel Olümpia Konverentsikeskuses (Liivalaia 33, Tallinn)


Loe edasi

Tallinn otsib koostööprojekti 2018

Tõhusast koostööst sünnib tihti parim "muusika" .

Kas sina tead mõnda projekti, mis on läbiviidud sarnast majandushuvi jagavate ettevõtjate, teadus- ja arendusasutuste ja/või kolmanda sektori organisatsioonide vahelises efektiivses koostöös nagu Koostööprojekt 2017 - Starship Technologies ja Daimler AG/Merceds-Benz koostöös valminud pakirobot?


Loe edasi

Konkursi „Tallinna ettevõtlusauhinnad 2018“ tähtaega pikendati 14. septembrini!

Head ettevõtlikud tallinlased!

Kuna huvi on olnud suur, otsustasime pikendada „Ettevõtlusauhinnad 2018” konkursi tähtaega kuni 14. septembrini!

Kui avastad alles nüüd, et oled valmis saanud ühe tunnustamist väärt projektiga, siis veel jõuad sellest meile teada anda!

Tutvu kategooriatega ja esita oma taotlus hiljemalt selleks reedeks siin: http://ettevotluspaev.tallinn.ee/auhinnad/ 

Tallinna selle aasta parimad ettevõtlusteod selguvad juba 3. oktoobril!

Tallinn otsib arendusprojekti 2018

Maasikafestivalist, fantastliste öiste pealinna pidudeni. Kirbuturust tänavatoidulaatadeni. Astri Gruppi poolt ehitatud Balti Jaama Turg on kujundanud oluliselt ümber kogu Balti jaam ümbruse ja teinud sellest Tallinna värava.


Loe edasi

Tallinn otsib säravat startijat 2018!

Tähelepanu, valmisolla, ettevõtlusstart!

Kas sina oled uuendusmeelne ja kiire arenguga ettevõtja nagu Särav startija 2017 - Kõrg- ja madalseiklusradade ehitaja 3park OÜ, mille põhitegevuseks on kõrg- ja madalseiklusradade ehitamine ja hooldamine.


Loe edasi

Tallinn otsib vastutustundlikku ettevõtjat 2018

Keskkonnasäästlik kontor on hea algus.

Kas sina oled jätkusuutlik ettevõtja kellel on keskkonnaga seotud innovaatilisust ja ettevõtlikkust nagu Vastutustundlik ettevõtja 2017 – Telia Eesti, keda iseloomustab uus, värske ja terviklik lähenemine vastutustundliku ettevõtluse kõigis allvaldkondades, sidudes need oskuslikult ettevõtte ärimudelisse. Ettevõtte uus keskkonnasäästlik kontor üllatab tegevuspõhiste töökohtadega, põhjaliku kuuri on läbinud muuhulgas nii keskkonnajuhtimise standardid kui tarneahela juhtimine.

Kui jah siis anna ennast üles! 


Loe edasi

Tallinn otsib töökohtade loojat 2018

Juhid vinget mesilastaru?

Kas sina oled laiendanud oma tegevust Tallinnas või selle lähiümbruses ning oled loonud uusi töökohti nagu Tööökohtade looja 2017 – tarkvaraarendusettevõte Pipedrive OÜ?


Loe edasi

Tallinn otsib Ökouuendust 2018

Mahe on uus tase!

Kas sinul on pakkuda uute innovaatiliste lahenduste tuntavat positiivset mõju keskkonnale, edendada säästlike lahenduste laiemat kasutamist ning anda elanikkonnale teavet ökouuendusi välja töötanud ettevõtetest nagu Ökouuendus 2017 – HeyDay Organic Eesti, kes teeb revolutsiooni mahemahlade tootmisel.

Kui jah siis anna ennast üles!


Loe edasi

Tule koostööpartneriks!

Tallinna Ettevõtluspäeva korraldamisel on ettevõtlusamet alati kaasanud koostööpartnereid, nii ka sel aaastal. Kui arvad, et saaksid omalt poolt programmi veel sisukamaks muuta, võta julgelt ühendust!

Tallinna Ettevõtluspäev 2. oktoobril Radisson Blu Hotel Olümpia konverentsikeskuses
Loe edasi

Konkurss „Tallinna ettevõtlusauhinnad 2018“ on avatud!

Tallinna linn on traditsiooniliselt sügiseti toimuva Tallinna Ettevõtluspäeva raames tunnustanud kohalikke ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid.  Tänavune konkurss toimub juba 15. korda.

Konkursi raames tunnustatakse erinevate kategooriate lõikes parimat ettevõtlust või turismi soosivat kinnisvaraalast arendusprojekti, ettevõtetevahelist koostööprojekti, alustavat ettevõtet, turismitegu, töökohtade loojat, vastutustundlikku ettevõtet ning keskkonnasäästliku ökouuenduse turuletoojat.


Loe edasi

Tallinna ettevõtluspäev 2018

Tallinna Ettevõtlusamet korraldab 2. oktoobril Tallinna Ettevõtluspäeva, et väärtustada ettevõtlust, julgustada inimesi oma lennukaid ideid ellu viima ning pakkuda lisaks uutele teadmistele võimalust kontaktvõrgu laiendamiseks.


Loe edasi

Ettevõtluspäev 2017

Ettevõtluspäev 2017 materjalid leiad arhiivist