Seminar "Mul on geniaalne idee! Ainult, et...kust ma omale abilisi leian?"

Korraldaja
Civitta Eesti
Sisu

 


Sul on idee, aga idee teostamise üks olulisemaid komponente on tugev tiim. Ka investorite jaoks on tiim üks oluline kriteerium, mille alusel tehakse investeerimisotsuseid. Ka Ajujahil hindab žürii tiimi, sest justnimelt hea meeskond on see, mis lõpuks tippu viib. Võib vist öelda, et tiim on startupi jaoks justkui Nokia... või siis X faktor.
Aga kuidas ikkagi leida need õiged inimesed, kellega koos võiks kasvõi luurele minna?

Esinejad

Jana Valliste - Jana on Ajujahi vilistlane ja HopKidi asutaja. HopKid on laste sõidu- ja saatmisteenuse platvorm. Jana räägib sellest, kuidas sündis tema idee ja kuidas ta leidis endale mõttekaaslased. Ja võib julgelt väita, et ka Ajujahil oli mängida üks oluline roll.
Kadi Pajupuu - Kadi on ametilt õppejõud Kõrgemas Kunstikoolis Pallas, hariduselt kunstnik, loomult leiutaja. Ta tegeleb tekstiilkäsitöövahendite aretamisega ja koolitusega. Ajujahis osales Kadi koos tiimiga aastal 2016. Tema mikroettevõte ehitab ja müüb senini Ajujahi raames välja töötatud kangastelgede töövahendit RailReed. Kliente on USAst Taiwanini, Soomest Lõuna Aafrika Vabariigini. Suure kirega ja ERITI tänu vahvatele kaaslastele osaleb Kadi tihti ka häkatonidel.

Sihtgrupp
Alustavad ettevõtjad, kellel on idee ja kes soovivad Ajujahi konkursil kätt proovida.
Toimumiskoht
Original Sokos Hotel Viru Konverentsikeskus Duetto saal