Ajujaht: Kuidas minna aju jahtima ehk äriideede genereerimise koolitus

Korraldaja
Civitta Eesti
Sisu

Kuidas siis ikkagi aju jahtima minna?


Ajujahi konkursi korraldusmeeskonna raudvara ja tiimijuht Harri Tallinn räägib Ajujahist ja selgitab, mis viib Eesti suurimal äriideede konkursil tippu. Toome näiteid aegade jooksul idee esitanud tiimidest ja sellest, kuidas nad oma idee peale tulid.


Kui ka Sina oled mõelnud sellest, et sooviksid iseenda tööandjaks hakata ja Ajujahi konkursil osaleda, kuid päris täpselt ei tea kuidas ja ideed ka veel ei ole, siis see koolitus on Sinu jaoks.


Tule veeda meiega 90 minutit ja garanteerime Sulle, et pärast seda koolitust hakkab Sinu ajus kasvama väike seeme, mille saad mulda panna ning mine tea... sellest seemnest võib saada lausa mets, kus ajusid küttida!

Esinejad

Harri Tallinn – Harri on Ajujahi tiimijuht ja eestvedaja olnud juba 7 aastat. Tal on tagataskust haarata erinevaid kogemuslugusid nii Ajujahil osalenud tiimide kohta kui ka Eesti startup skeenelt üldisemalt. Ta on aidanud startupi kogukondi üles ehitada nii Moldovas kui Gruusias ja olnud mentoriks paljudele alustavatele ettevõtetele nii kodumaal kui ka mujal.

Sihtgrupp
Kõik inimesed, kellel on idee ja kes sooviksid tulla Ajujahi konkursile kätt proovima.
Toimumiskoht
Original Sokos Hotel Viru Konverentsikeskus Duetto saal