Ajujaht: Mis müüte räägitakse Ajujahist ja mis vastab tõele?

Korraldaja
Civitta Eesti
Sisu

Ajujaht – müüdid vs. tegelikkus ehk mida te arvate, et Ajujaht endast kujutab vs. mis tegelikult toimub. Sageli saame inimestelt Ajujahi kohta huvitavaid ja kummalisi, ent siiski asjakohaseid küsimusi.


Sellel üritusel kummutame kuulujutud ja räägime asjast. Kõne alla tulevad näiteks arenguprogramm, telesaade ja see, kuidas üldse Ajujahile saada.


Kuna meil ei ole mitte midagi varjata, siis kutsusime külla kaks Ajujahi vilistlast – Võõras Sõber ja Upsteam. Kuulake siis oma kõrvaga, mida nemad kõigest sellest arvavad

Esinejad

Ave-Gail Kaskla – Ave-Gail on Ajujahi vilistlane, kes osales konkursil oma ideega Võõras Sõber eelmisel hooajal. Ave-Gail tuli Ajujahile „võitja“ mentaliteediga, sest kes siis ikka niisama käega lööma tuleks. Tema idee Võõras Sõber on tänaseks saanud väga edukaks ja eelmisel hooajal õnnestus tal haarata lausa mitu eriauhinda.


Martin Kristerson – Martin on Ajujahi vilistlane, kes pääses ideega Upsteam superfinaali ning napsas sealt kolmanda koha. Arvame, et tänaseks päevaks teavad Upsteami juba peaaegu kõik. Ja isegi kui ei tea, siis on viimane aeg nendega tutvust teha, sest nendest meestest te veel kuulete! Upsteamist on saanud üks edukas startup, kelle jaoks Eesti jääb juba liiga väikseks ja ollakse vallutamas maailma.


 

Sihtgrupp
Kõik inimesed, kellel on idee ja kes sooviksid tulla Ajujahi konkursile kätt proovima.
Toimumiskoht
Original Sokos Hotel Viru Konverentsikeskus Duetto saal