Seminar "Kuidas ületada endas kahtlemine ja saada enesekindlus, et midagi suurt ära teha?!

Korraldaja
Edu Akadeemia
Sisu

Midagi sellist, mida oled alati tahtnud, aga pole lihtsalt julgenud ette võtta.


Mida sellelt ettekandelt oodata?
• Inspiratsiooni ja ideid, kuidas oma suuri plaane teoks teha
• Praktilisi juhiseid, kuidas endas kahtlemist vähendada ja oma ensekindlust märkimisväärselt tõsta
• Kuidas hirm elevuseks pöörata ja ennast mugavustsoonist välja saada.
Ligi 2000 inimesega küsitlusest tuli välja, et number 1 harjumus, mis hoiab kõige rohkem inimesi tagasi õnnelik olemast, on endas kahtlemine ja enesekindluse puudumine.
Kas oled vahel mõelnud, et kes mina olen, et sellise olulise või suure asja ära teeb? Oleks ju tore, aga lihtsam on jätta see otsus tegemata, lasta hirmul võitu saada. Lükata see edasi ja lõpuks jääda oma mugavustsooni. See tundub esmapilgul lihtsam tee, kuid seda suurem on valu ja kahetsus hiljem.
Robin Sharma on öelnud, et üks suurimaid kahetsusi, mida inimene saab tunda, on jõuda oma elu lõppu ja saada aru, et ta on ära raisanud oma suurima kingituse, mis talle antud: võimaluse jagada oma andeid maailmaga.


Hea uudis on see, et sul on võimalik see ümber pöörata. Otsustada, et just sina oled see inimene, kes seda tegema peab! Ületada endas kahtlemine, muuta hirm elevuseks, teha ära see asi, mida oled kogu aeg tahtnud, ning astuda välja mugavustsoonist, mis sind kinni on hoidnud. See on võimalik ja see tunne ise, kui seda teed, muudab sind märkimisväärselt õnnelikumaks.


 

Esinejad

Roland Tokko on üks keskmine eesti noormees, kes ei teadnud pikka aega, mida ta elult soovib: kelleks ta saada tahab ja mis tee valida. Viimased 10 aastat on ta aga pühendunult tegelenud enesearenguga ja teinud suuri muudatusi igas eluvaldkonnas. Tänu sellele elab Roland praegu just sellist elu, mis ta on ise valinud ja mis teda kõige õnnelikumaks teeb. Ta on laulja, laulukirjutaja, autor, koolitaja ja suure missiooniga ettevõtja. Ühtlasi aitab ta teistelgi inimestel välja tuua oma tegeliku potentsiaali.


Ta on Edu Akadeemia üks asutajatest ja toonud Eestisse mitmeid maailmakuulsaid koolitajaid. 5. novembril sel aastal on toimumas Eesti läbi aegade suurim seminar Better You, mis toob kokku 6000 osalejat. Ta esimene raamat "12 asja, mida koolis ei õpetatud", mis ilmus 2018 aasta sügisel, müüs nädalaga 3500 eksemplari.


Hetkel on kirjutamas teist raamatut ja sel aastal on välja tulemas enesearenguliku sisuga muusikaalbum, mille laulud ta ise loonud ja sisse laulnud. Märkimisväärne on see, et ta on laulmisega tegelenud kõigest 3 aastat ja enne seda oli avalik laulmine tema suurim hirm.

Sihtgrupp
Alustavad ja tegutsevad ettevõtjad
Toimumiskoht
Original Sokos Hotel Viru Konverentsikeskus Grande 3 saal